Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Scarf topp
Scarf topp - 89 Scarf topp - 90 Scarf topp - 91

Scarf topp

Storlek: Xs/s
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Flerfärgad

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Scarf top i zebramönster. Använd 1 gång så i nyskick.

Tindra Stolt
Tindra Stolt
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Scarf top  - Scarf top i zebramönster från Gina tricot i storlek xs/s. Oanvänd med prislapp kvar
Scarf topp - Superfin topp från Gina, använd fåtal gånger🤍
Scarf topp - Tre stycken fina scarf toppar från shein. Den svarta är endast testad och den vita och den bruna är aldrog andvända. Köpt som tre pack och sälj helst också som tre pack. Förpackningen finns kvar och dem är i storlek S💕
Scarf topp  - Oanvänd scarf topp från Gina tricot, storlek M-L men liten i storleken🤩
Scarf topp - Superfin blå scarf top från Bikbok i strl S. Oanvänd med prislapp kvar!🩷
Vit scarf-topp  - Säljer en snygg scarf-topp i vitt med svarta ränder. Toppen är axelbandslös och knyts i ryggen🤍🤍
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Populär topp med knappar från Zara - Säljer denna fina topp! Skulle säga att den är grå/beige i färgen 💕
Svart volang topp 💗 - Supersöt svart volang topp från H&M. Pris kan diskuteras 💗
Rosa volangtop från Zara - Supersöt ljusrosa linnetopp från Zara med tunna axelband, volangdetaljer och knyt framtill. Toppen har en luftig och romantisk look som passar perfekt till sommaren. Materialet känns lätt och flowy.
Svart spetskorsett från Zara - Snygg slutsåld korsett-topp från Zara i storlek S, helt ny med prislapp
Vit ärmlös body  - Säljer en stilren vit body med hög hals och ärmlös design. Bodyn har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Vringad volangtopp - Såå snygg vringad vit volangtopp!! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
vintage bebe babydoll spetslinne  - söt 🩷på lappen står M, passar 36/38
Spetstopp - Jättesnygg grön/khaki spetstopp från Zara som är helt slutsåld och väldigt populär!! Tröjan är i M men känns som en S!! Kan bäras på olika sätt😍