Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Armani tröja
Armani tröja - 89 Armani tröja - 90

Armani tröja

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Armani

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna Armani tröja köpt second hand! Det står att den är i storlek L men skulle säga att den är mer som en M. Har croppad den själv🖤

Jackie Lindman
Jackie Lindman
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Festtop armani - Supersött linne från armani exchange! Köpt secondhand 💙
armani linne  - linne från armani med öppen rygg. storlek M men passar fint på mig som vanligtvis bär XS/S 🖤🖤
Armani exchange skjorta - En vit Armani exchange skjorta med ett par knytbara rosetter vid ärmarna. Prislappen är fortfarande kvar och skjortan har endast testats några gånger.
Emporio armani väst  - Jag säljer min väst för att jag fått en ny den är i jätte bra skick och har storleken 3xl men känns som M-L Denna vara är använd cirka 3 gånger.
Armani Jeans Linne Skjorta - Armani Jeans skjorta i linne material, sparsamt använd
Andra annonser från Toppar
Visa alla
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
Svart stickad volangtopp - Supersnygg svart topp med djup v-ringning och volangdetaljer. Är i stickat material och är i bra skick
Vit volangbody ZARA - Säljer en vit blus med djup v-ringning och stora volangärmar. Toppen har en lös passform och är perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil. Passar till både jeans och kjol för en snygg look.
Ljusblå volangblus från Zara Basic - Supersöt ljusblå blus från Zara Basic med v-ringning, volangdetaljer och lös passform. Blusen har korta, vida ärmar och rynkade sömmar i midjan som ger en flowy look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe. Säljs inte längre deflr högre pris liten defekt som syns på bild men försvinner i tvätt
Randig peplum-linnetopp med knappar - Snygg randig linnetopp med knappar framtill och smala axelband💞pris kan diskuteras!
viral zara topp - viral spetstopp från zara, helt slutsåld💕💕 aldrig använd, prislapp kvar storlek L men passar mig som är en Small. Passar perfekt på mig med större kupstorlek men Small i kläder🙏🏻
Svart tubtopp/kort klänning med strass - Snygg svart axelbandslös tubtopp/kort klänning med glittrande pärldetaljer framtill och draperad effekt. Toppen har en elegant och figurnära passform, perfekt för att sticka ut. Materialet känns mjukt och följsamt.