Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tubtopp - Tubtopp från Gina Tricot i storlek S. Perfekt till sommaren. Väldigt bra skick.
Tubtopp  - Säljer en stilren vit axelbandslös tubtopp. Perfekt för varma dagar och kan enkelt matchas med olika outfits. Toppen är croppad och ger en modern look. Den är som kopplad till halsen som ni kan se bakom ryggen.
Tubtopp - Söt tuptopp med volang köpt secondhand, passar s💕
 Tubtopp - Jättefin tubtopp😊aldrig använd
tubtopp  - Säljer en bandeau tubtopp från H&M i storlek s💗
Tubtopp - Använder ej
Tubtopp - Använder ej
Tubtopp
Tubtopp - 89 Tubtopp - 90 Tubtopp - 91

Tubtopp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Vit

160 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, vi säljer en fin tubtopp i nyskick som sitter jättebra på. Den åker inte ner vilket är skönt och den passar till det mesta💕Hör av dig om du vill ha fler bilder eller vill komma med prisförslag💕🌸

Summer.Sellout
Summer.Sellout
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Gul topp - Jättevacker gul topp som endast har blivit använd 2 gånger🍋😍
Svart mönstrad linnetopp från Bruno Banani - The mentioned size is M but it fits more like S
Vinröd satin linnetopp - Helt ny topp från gina tricot 14+ strl S 💖
Svart bandeau tubtopp med V-ringning - Säljer en svart bandeau tubtopp med snygg V-ringning framtill och lätt rynkade detaljer över hela toppen. Toppen är tight och axelbandslös, perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Zara topp med knytning  - Jättefin topp med knytning från Zara❣️
Blå spetskorsett med blommönster - Supersnygg blå korsett med justerbara axelband och vacker spetskant nedtill. Framsidan har broderade blommor i vitt och kuporna är lätt vadderade. Baksidan har klassisk hyskknäppning för perfekt passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol! Kontakta vid frågor!!💗
Sommartopp med knytband - Snygg sommar korsettopp med smala axelband och söt knytning framtill. Super fin och är helt ny med prislapp på, ny pris 329kr! Jätte söt och perfekt till en varm sommardag💗