Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Super fint linne - Wowiii linne
Super fint linne - En super fint linne som jag sitt till lite i midjan så den passar bättrw men de går att spreta upp om du vill ha den större, de är en dragkedja också på sidan så den blir lättare att ta på sig
Super fint linne - Wowiiii, är i vuxen storlek fast den är mer av en mag tröja
Fint linne  - Jätte fint linne i storlek xs  Aldrig använd
Super fint tröja!!!  - Super fin tröja!! I en höstlig färg. 3 för 2 på allt!!💞💞
Fint linne  - Super bra skick, använd 1 gång.
Fint linne  - Linne köpt secondhand
Super fint vintage linne!
Super fint vintage linne! - 89 Super fint vintage linne! - 90

Super fint vintage linne!

Storlek: XS
Kategori: Toppar

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett jätte gulligt linne som passar nu när det snart är vår tyvär passar den inte mig annars hade jag själv haft den!(köparen står för frakt)

Karisma
Karisma
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vinröd prickig blus - Jätte fin vinröd tröja med prickar från Gina tricot. Markerad midja.
Vit Gina topp - En jättesöt topp från Gina som jag tror inte går att köpa längre, köpt för ca 2 år sen och använd max 3ggr och därav säljer jag den då den inte används💗💗💗
Vinröd Intimissimi tröja spets - Mycket bra skick och inga defekter, använd fåtal gånger
Blå randig blus från H&M - Säljer en blå blus med vita ränder från H&M i storlek S. Blusen har korta puffärmar, knappar framtill och en söt volang vid halsen. Midjan är markerad med snörning och blusen har en lätt croppad passform. Perfekt för vår och sommar! Pris kan diskuteras!!💞
 linne vintage Hollister XS - Säljer en mörkgrå linnetopp från Hollister i storlek XS. Toppen har justerbara smala axelband, v-ringad hals med dekorativa knappar framtill och lätt rynkade detaljer vid bysten. Materialet är mjukt och känns som bomull, perfekt för varma dagar.
Vit linnetopp med volang  - Säljer en söt vit linnetopp från H&M i storlek XS. Toppen har smala ändringsbara axelband och en snygg volang framtill som ger en feminin touch. Materialet är lätt och skönt, perfekt för varma dagar. Passformen är normal och toppen är ärmlös.
Vit prickig blus Zara  - Säljer en söt vit blus från Zara med svarta prickar!!❣️
Prickig v-ringad blus med knyt - Säljer en ljus, prickig blus med v-ringning och korta, lite fladdriga ärmar. Toppen har ett fint knytband i ryggen som ger en snygg siluett. Materialet känns mjukt och lätt, perfekt för varmare dagar. Prickarna är svarta och ger en cool kontrast mot den ljusa bakgrunden. Superfin och populär!