Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Söt topp - Gullig topp som använts en gång
Topp - Knappt använd, storlek M
Topp - Aldrig använt
Topp - Tight vid nedre delen, har en gylff vid sidan
Aeropostale topp - Säljer en Aeropostale topp i storlek L, sitter lite tajt! Har köpt den här ifrån någon gång och aldrig använt den men tror att personen som hade det förut har använt den lite!🥰Djur i hus!!!
Topp - Jätte söt topp i champagne färgat tyg❤️
Topp
Topp - 89 Topp - 90

Topp

Storlek: L
Kategori: Toppar
Märke:
Färg: Beige

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Topp som är rosa/beige! Aldrig använd storlek L men passar s och m också skulle jag säga! Fint skick inga defekter🩷💘

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Adidas Nemeziz blå fotbollsskor - Säljer ett par Adidas Nemeziz fotbollsskor i blått och svart med neongula ränder. Skorna kommer med utbytbara dobbar (skruvdobbar), dem är helt oanvända, och utan skosnöre vilket jag föredrar. Storlek 40 (us7). Står Dahlberg på sidan, syns inte så mycket:)
Liknande annonser
Visa alla