Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mesh top - En krämig beige gul mesh topp som är tunn passar till de varma vädret, storlek M men kan passa som S
Supersöt fest top - Amdvänd några gånger men i bra skick, älskar verkligen dena tröja men inte andvant på länge 🌺
Mesh top - Jättefin topp med ärmar. Oanvänd. Toppen är delvis genomskinlig/see through.
Mesh top - Mesh topp vit från missguided, passar XXS eller mindre XS
Fest-top i mesh
Fest-top i mesh - 89 Fest-top i mesh - 90 Fest-top i mesh - 91

Fest-top i mesh

Storlek: L
Kategori: Toppar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mesh-top i blått mönster, supersnygg och skön!

Tindra Rosén
Tindra Rosén
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Fest top i sidenmaterial - Perfekta fest-toppen från Bik Bok i siden likande material. Använd 1 gång och i fint skick! Så fin med öppen rygg och passar till allt!💕💕💕
Skinnklänning - URSNYGG klänning i fake skinn från NA-KD. Använd 1 gång! Och är så så så snygg! Priset går att diskutera och vid en snabb affär står jag för frakten!🤍🤍🤍
Fest linne  - Linne köpt secondhand i Köpenhamn, superfint och passar till det allra mesta💘 har inte kvar lappen så vet inte storlek men jag brukar ha M-L.
Mesh skjorta - Supersnygg genomskinlig skjorta köpt på MQ. Passar till mycket och är en superbra fest top.💘  Dm för fler bilder:)
Liknande annonser
Visa alla