Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Långarmad tröja
Långarmad tröja - 89 Långarmad tröja - 90

Långarmad tröja

Storlek: L
Kategori: Toppar
Färg: Svart

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tröja från shein, ingen lapp på men det är storlek L. Urringning framtill och lite kroppad

wilma johnsson 🤍
wilma johnsson 🤍
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fin långarmad tröja - En svart fin tröja från bikbok i storlek M men funkar för S också
Långarmad tröja - En fin långarmad tröja från Desigual. Jätte mjuk kvalite o mysig. Storlek M ord pris 567
Långarmad tröja  - Aldrig använd! I storlek s
Långarmad tröja - En jättefin svart långärmad tröja med en urringning. Tröjan har en liten krage och är ribbad. Köpt på zarlando och säljer då urringningen inte passade på mig.  Knappt använt den så är i väldigt bra skick.
Långarmad tröja - En tunnare svart tröja med en döskalle på, konsakta vid fler frågor💞💞
basic långarmad tröja - jättefin svart långarmad tröja i mjukt material!
Fin långarmad tröja  - Fin långarmad tröja från lager 157 är väldigt hårtig men det tas självklart bort inte det fraktas Nypris 150kr
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Populär topp med knappar från Zara - Säljer denna fina topp! Skulle säga att den är grå/beige i färgen 💕
Svart volang topp 💗 - Supersöt svart volang topp från H&M. Pris kan diskuteras 💗
Svart spetskorsett från Zara - Snygg slutsåld korsett-topp från Zara i storlek S, helt ny med prislapp
Rosa volangtop från Zara - Supersöt ljusrosa linnetopp från Zara med tunna axelband, volangdetaljer och knyt framtill. Toppen har en luftig och romantisk look som passar perfekt till sommaren. Materialet känns lätt och flowy.
Vit ärmlös body  - Säljer en stilren vit body med hög hals och ärmlös design. Bodyn har en tight passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean look.
Vringad volangtopp - Såå snygg vringad vit volangtopp!! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
vintage bebe babydoll spetslinne  - söt 🩷på lappen står M, passar 36/38
Spetstopp - Jättesnygg grön/khaki spetstopp från Zara som är helt slutsåld och väldigt populär!! Tröjan är i M men känns som en S!! Kan bäras på olika sätt😍