Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Topp från shein s
Topp från shein s - 89 Topp från shein s - 90

Topp från shein s

Storlek: S
Kategori: Toppar

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättejättestor i storleken skulle nog passat en M eller L men skitsnygg

Bellaarnstrom
Bellaarnstrom
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Shein topp S - Linnet är i gott skick och andvänds 1-2 gånger. Köptes förra året från shein, De har ett band som knyts runt nacken. Drakmönstrat och ganska tajt
Lila topp från shein S  - Fin lilla topp ifrån shein, storlek S skulle jag säga ävenfast det står M, passade inte mig då jag är för lång. Köparen står för frakten<3 betalning sker visa Swish
Toppar från SHEIN  - Superfina toppar från SHEIN storlek S 50kr/st
Topp från shein  - Super fin topp från shein, ny skick 🩷🫶
Shein toppar - 3 SHEIN toppar i bra skick. 100 för alla plus frakt eller 35kr för en. Storlek S passar xs
Shein topp - Söt topp från shein som aldrig är använd! Inte min stil.
Shein topp - Topp från shein🖤
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Supersöt prickig topp - Säljer nu denna otroligt söta toppen i storlek S. Köpt här på plick av en tjej som syr förhand
Champagnefärgad satinlinnetopp Zara - Snygg champagnefärgad linnetopp från Zara i glansig satin med tunna axelband och formade kupor. Nypris 379kr!
Vit volangbody ZARA - Säljer en vit blus med djup v-ringning och stora volangärmar. Toppen har en lös passform och är perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil. Passar till både jeans och kjol för en snygg look.
Vit spetslinnetopp från & Other Stories - Söt vit linnetopp från & Other Stories Paris Atelier med breda spetsband och broderade detaljer. Toppen är ärmlös och har en luftig, loose passform med romantisk känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.
Svart linnetopp med smala axelband - Snygg svart linnetopp med smala axelband och lätt v-ringad urringning. Toppen går att knyta. Köpt second hand och säljaren sa att den va från Zara😇
Svart Body - Säljer en svart body i fint skick och helt oanvänd. kontakta gärna innan köp eller vid fler frågor/bilder💕
Vit spetsblus från Gina Tricot - Säljer en vit långärmad blus från Gina Tricot i genombruten spets med v-ringning. Blusen har ett romantiskt blommönster och är figurnära i modellen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Ljusblå topp från Zara  - Så fin ljusblå topp från Zara, perfekt till sommaren. Använd fåtal gånger så bra skick!