Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Shein tröja - Lånade bilder från shein  Säljer denna tröja så jag inte gillar hur den sitter på mig
Tröja shein - Oanvänd tröja från shein
Tröja från shein - Köpt för 90kr och aldrig använd
Svart tröja från SHEIN  - Svart tröja från SHEIN. Använt sparsamt. Lite liten på mig.
Shein tröja - Shein tröja i storlek S Fick hem den idag men passar ej. Köpt för 149kr
Shein tröja - Använd fåtal gånger. Storlek L
Tröjor från shein
Tröjor från shein - 89 Tröjor från shein - 90

Tröjor från shein

Storlek: M
Kategori: Toppar

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Två stycken ribbade långärmade tröjor med en ”v klippning” från shein, de är helt oanvända då de var för små för mig. 60kr/styck storlek M men skulle säga att de är mer en S. Paketpris för båda kan fixas även fler bilder! 💛

julia
julia
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Gammalt Zara linne - Säljs ej längre stl S hör av er för frågor❤️
Svart topp från Zara  - Säljer en svart korsettopp med tunna axelband som knyts. Köpte den för ett tag sedan. Jag har använt toppen ett par gånger men den är fortfarande i topp skick!
Vinröd prickig blus - Jätte fin vinröd tröja med prickar från Gina tricot. Markerad midja.
Vit prickig blus Zara  - Säljer en söt vit blus från Zara med svarta prickar!!❣️
Svart H&M body  - Snygg populär svart body med smala axelband och djup v-ringad urringning framtill. Jättefin och använd ett fåtal gånger. Inga defekter!
Jeanskorsett från Zara - Snygg jeanskorsett från Zara med knappar framtill och dekorativa fickor. Perfekt för att ge en cool touch till din outfit. Korsetten har en klassisk blå jeansfärg💕❣️❤️‍🔥riktig snygg topp att tex ha nu i sommar på fest 🎊 eller andra tillfällen’ aldrig använd endast testad 🛍️💕 bara att köpa så löser vi de på bästa sätt eller vid fler frågor mm.
Blå randig blus från H&M - Säljer en blå blus med vita ränder från H&M i storlek S. Blusen har korta puffärmar, knappar framtill och en söt volang vid halsen. Midjan är markerad med snörning och blusen har en lätt croppad passform. Perfekt för vår och sommar! Pris kan diskuteras!!💞
blus - Jättefin fest topp med dragkedja i ryggen