Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön linne - Grön linne h&m
Grön topp - Fin topp
Grön bh - En grön bh utan någon typ av push, endast vadderad.
Grön Monki-tröja - Tunn ribbstickad tröja/topp i fin mörkgrön färg, från Monki. Helt oanvänd. Nypris 150 kr.
Grön piké från Lacoste - Säljer en klassisk grön pikétröja från Lacoste med korta ärmar och krage. Tröjan har två knappar framtill och den ikoniska krokodilloggan broderad på bröstet. Tillverkad i mjuk bomull som är skön mot huden. Perfekt för dig som gillar stilren och sportig look.
Grön tubtopp från Zara - Säljer en snygg grön tubtopp från Zara med vitmelerat mönster. Toppen har en strukturerad, något ribbad yta och är axelbandslös med en figurnära passform. Perfekt för att skapa en trendig look.
Grön topp - Off-shoulder tröja med coola ärmar som går ut längst ner. Fin grön färg. Bra skick!!
Grön buttenup
Grön buttenup - 89 Grön buttenup - 90 Grön buttenup - 91

Grön buttenup

Storlek: M
Kategori: Toppar

0 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Buda i kommentarerna, vill helst ha den såld rätt så snabbt💕

Vera Engström
Vera Engström
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svartvit rutig korsettopp med knyt - Gullig topp åt korsetthållet. Nästan aldrig använd och i nyskick. Storlek S. But med mörkblå rutmönster. Köpt på Zara.
Zara topp - Säljer denna topp från Zara i storlek xs, använd en gång och i nyskick🥰🥰
Svart långärmad topp med spets - Snygg svart långärmad topp med djup v-ringning dekorerad med spetsdetaljer från intimissimi, i storlek S. Tunn och mjuk i materialet, perfekt att styla till olika outfits. Enkel men elegant design som ger en chic vibe.
Vit korsettopp med snörning och spets - Supersöt vit korsettopp med snörning framtill och spetsdetaljer längs urringningen. Toppen är ärmlös och har en figurnära passform som ger en feminin siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Aldrig använd
Zara body - Supersnygg ljusrosa korsettopp/body i satin från Zara. säljer pga att den är förliten på mig❤️
Beige långärmad topp i bomull - Snygg beige långärmad topp från intimissimi
Grå offshoulder tröja - Säljer en grå offshoulder tröja med lös passform och långa ärmar. Tröjan är i mjukt bomullsmaterial och har en avslappnad, oversized look.🩷
Svart spetslinne med tunna axelband - Svart linne med tunna axelband och v-ringad spets upptill. Överdelen är dekorerad med blommig spets och resten av linnet är i mjukt tyg. Perfekt för lager på lager eller som ett snyggt underklädesplagg.