Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Soft touch
Soft touch - 0 Soft touch - 1 Soft touch - 2 Soft touch - 3

Soft touch

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

190 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer denna då den inte kommer till användning, använd bara en gång 💞 passar xs/s

Sophie Viberg
Sophie Viberg
(44)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Soft touch topp  - ❗️lånade bilder❗️säljer nu denna rygglösa soft touch toppen ifrån gina tricot då den inte längre kommer till någon användning för mig💝💝
Gina Soft touch  - Öppen rygg, aldrig använt. Har även likadan i svart. Gina soft touch
Soft touch topp - Använd men fint skick
 Gina Tricot soft touch - Snygg grå blå topp från Gina Tricot i storlek XS. Toppen är ärmlös med hög hals och har rynkade sidor som ger en cool och figurnära passform.
Soft touch tröja - Säljer denna fina topp ifrån Gina tricot då den inte kommer till användning för mig. (Säljer i färgen på som två första bilderna, den mörkare grå) 🎀
Soft touch topp - Snygg svart långärmad topp. Perfekt för en stilren look med en tight passform som framhäver figuren. Tillverkad i ett mjukt och stretchigt material för extra komfort.
Soft touch topp - funnel neck  - Säljer en grå topp ifrån gina , som är för liten på mig. Toppen har en stilren och enkel look med lätt drapering på ena sidan. Perfekt för dig som vill ha en elegant och minimalistisk stil. Passar till vilket tillfälle som helst och man kan matcha det med allt , jeans, kjol, kostymbyxor osv
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Vit rutig korsett  - Fin korsett ifrån Zara i storlek S!
Vit spetsblus med volangdetaljer - Aldrig använt storlek S och är från Zara! Jätte fin till sommaren ❤️
Svart bandeau tubtopp med volang - Säljer en svart bandeau tubtopp med volangkant och resår i midjan. Toppen är axelbandslös och har en luftig, croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en snygg outfit.
Ljusgrå långärmad topp med spets - Säljer en super fin ljusgrå topp från Intimissimi med v-ringning och spets framtill. Säljer då den inte kommit till användning. Mycket bra skick, endast använd en gång.
Blåvit blus med v-ringning - Snygg blåvit blus med v-ringning och smockad midja. Blusen har korta puffärmar och ett diskret mönster i blått på vit botten. Perfekt till jeans eller kjol för en fräsch look.
Grön topp - Snygg grön plisserad topp med halterneck