Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Oanvänd zara topp - Helt ny och oanvänd zara topp! Prislappen är kvar, jag har inte fått användning av den. 🤍
Oanvänd topp - Världens sötaste topp i bekvämt tyg, den är endast testad, säljer den för att jag inte 100% trivs i såhär korta toppar. Det går att justera med banden hur lång/åtdragen man vill ha den, funkar även att gömma banden fall man inte vill ha de synliga.
Oanvänd topp - Helt nytt topp, Lappen kvar, Rökfritt finns kanariefågel hemma
Oanvänd topp från Bershka  - Aldrig använd :)
Oanvänd topp - Oanvänd bandou topp
Oanvänd topp från zara - Oanvänd topp som man kan ha off shoulder om man vill
Oanvänd topp
Oanvänd topp - 89 Oanvänd topp - 90 Oanvänd topp - 91

Oanvänd topp

Storlek: S
Kategori: Toppar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd topp, bandet är avtagbart. Storlek S.

Louise
Louise
(19)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Gul topp - Jättevacker gul topp som endast har blivit använd 2 gånger🍋😍
Marinblå T-shirt med snörning i midjan - Säljer en marinblå topp från Zara med korta, vida ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg snörning i midjan som ger en cool siluett. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt att styla med jeans eller kjol för en avslappnad look. Enbart testad en gång annars helt oanvänd
Svart spetsig oneshoulder topp - Säljer denna trendiga spetstopp, helt oanvänd storlek xs. Sitter som en S, kom privat för fler bilder. Köpt för 1200
Rosa spetslinne - En ljusrosa spetslinne från newyorker i storlek XS. Framtill har den rosetter och är v-ringad. Nästan aldrig använd.
Vit volangig linnetopp - Supersöt vit linnetopp med tunna axelband, volanger och knyt fram. Storlek M men passar som en S. Från new Yorker. Säljs ej längre. Använd en gång. Skulle även va JÄTTESNYGG på någon som har navelpiercing😍
Vit halterneck linnetopp med spets - Säljer en vit halterneck linnetopp med spetsdetaljer över bysten och ryggen. Toppen har knyt i nacken och är ärmlös med en lätt utsvängd passform. Perfekt för sommarens varma dagar och ger en romantisk vibe med sina blommiga spetsinslag.
Vit prickig linnetopp från Amisu - Supersöt vit linnetopp med svarta prickar från Amisu. Toppen har tunna axelband och en snygg draperad urringning. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.
Svart mönstrad linnetopp från Bruno Banani - The mentioned size is M but it fits more like S