Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Topp - Lila topp från new yorker. Använd sällan.
Topp - As snygg halterneck topp helt perfekt till sommaren. Kan även användas som kjol. Storlek s men skulle säga XS-L. Skriv för frågor eller fler bilder💗💗
Topp  - vivvi smock top ”Långärmad topp med en figurnära passform. Toppen är perfekt för festen och ljuslila och har en fyrkantig halsringning. Den har en smock runt hela och vid ärmsluten, puffärmar med en resår på axlarna och ett knytband i ryggen.”
Topp - Vid frågor är det bara att kontakta mig ❤️❤️
Söt topp  - Söt sommar topp oanvänd!
Topp
Topp - 89 Topp - 90

Topp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Vila

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bustier/korsett-ish topp! Lila skimrade material! Storlek M❤️ ALDRIG ANVÄND MED LAPP KVAR!!

Märtha Fallman
Märtha Fallman
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla