Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brandy Mellville topp - Svart topp från Brandy Mellville. Sitter som en crop topp, mått finns på bilderna. 🩷
Brandy mellville topp - Brandy top som inte används längre🤗är i den vanliga one size storleken men skulle säga Xs/S
BRANDY MELLVILLE TOPP - Supersupersöt babytee från brandy i bomull💗passar xs/s
Brandy Mellville linne - Svart croppad linnetopp från Brandy Mellvile med breda axelband. 🩷
Brandy mellville linne - Ett jättefint, så skönt rött linne från brandy mellville. Köpt för några år sen så finns nog inte kvar😍 one soxe men passar mellan xs-m
 kortärmad topp BRANDY MELLVILLE  - Säljer en randig topp i svart och vit med korta ärmar från märket BRANDY MELLVILLE. En perfekt Y2k tröja. Har en rund halsringning och är gjord i ett mjukt material.
Brandy top - Bara använt några gånger, skicket är som ny❤️
Brandy Melville top - Söt vit topp köpt från Brandy Melville i onesize (skulle säga S-M) 💞 Toppen sitter smickrande på kroppen och på framsidan finns ett vitt sidenband som knyts till en rosett 🤍 Den har en pytteliten grå fläck på framsidan men den syns knappt!
Brandy Mellville top
Brandy Mellville top - 89

Brandy Mellville top

Storlek: S/M
Kategori: Toppar
Färg: Flerfärgad

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Topp från brandy Melville, storlek S/M.

Lovisa
Lovisa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kjol - Lång kjol från SHEIN, svart med röda prickar. Storlek 34/XS. Använd vid ett par tillfällen, så som i nyskick!
Klänning - Mörkblå omlottklänning med vita blommor från Only. Storlek 36/S. Skulle nog säga den är relativt true to size. Har tyvärr aldrig kommit till användning, så som ny!
Stickad tröja  - Mörkröd stickad tröja från HM. Storlek S. Använd, men i fint skick!
Hoodie - Gammelrosa croppad hoodie från ginatricot. Storlek S. Använd, men i fint skick!
Klänning - Vit klänning med små rosa blommor från SHEIN. Storlek 34/XS. Snöret runt midjan går att stjustera, och även ta bort om man vill. Har aldrig kommit till användning, så är i nyskick!
Klänning  - Mörkblå omlottklänning med vita blommor. Från Bikbok, storlek XS. Men skulle nog passa en S med, då den är lite större i storleken. Knappt använd, och är som i nyskick!
Kjol  - Blommig mönstrad kjol från New yorker.  Storlek 34, skulle säga att den sitter som en S/M, då den är lite stretshig i midjan. Passar även mig som är XS. Har aldrig kommit till användning, så är i nyskick!
Hoddie  - Abrecrombie and fitch hoodie, st S. Köpt i USA för några år sedan, och är sparsamt använd. Köpt för ca 300, säljer för 150!
Liknande annonser
Visa alla