Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
coquette topp - and has a small mark on the back (see photo) but not visible while wearing
Fin topp coquette  - Toppen är i storlek 146-152 med stretch. Passar bäst xs men även s. Perfekt skick och väldigt söt. : )
Coquette topp!💗🎀 - Säljer en söt rosa ribbad tubtopp med knytning framtill. Perfekt för sommardagar och kan enkelt matchas med olika outfits. Toppen är croppad och ger en trendig look.
handmade coquette top - Sytt om ett nattlinne till den perfekta coquette-toppen evurr 💘 jag på bilden är strl 38/M. Toppen är justerbar med knytning i ryggen🎀
coquette topp
coquette topp - 0 coquette topp - 1 coquette topp - 2

coquette topp

Storlek: M
Kategori: Toppar
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

supersöt ljusrosa blus med puffärmar, rosett och knappar. den är lite croppad. storlek L men sitter som en M enligt mig. aldrig använt endast provat 🩷

saga
saga
(15)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Silvrig topp - Så fin❤️❤️
Ljusgrå korsett-topp från Zara - Supersnygg ljusgrå korsett-topp från Zara med dragkedja framtill. Toppen har breda axelband, markerade sömmar och en figurnära passform. ❣️
Ljusrosa croppad linnetopp - Säljer en ljusrosa croppad linnetopp med v-ringad hals och lätt rynkning framtill. Toppen är ärmlös och har en slim passform som framhäver figuren. Perfekt att matcha med jeans eller shorts för en fräsch look.
Vit prickig topp från Divided - Säljer en vit topp med svarta prickar från Divided. Toppen har en fyrkantig urringning och korta ärmar. Materialet är mjukt och stretchigt, troligen bomull med inslag av syntet. Passformen är normal och toppen är croppad i modellen.
Rosett korsett/topp - En super fin topp som inte kommit till användning eftersom den är för liten🌸knäpps med dragkedja bak! Storlek 36 men liten i storleken!
Hm body - Söker denhär bodyn från hm i 75b💕
vit omlottblus  - snygg blus från zara!💗