Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Topp med spets
Topp med spets - 89 Topp med spets - 90

Topp med spets

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Grå

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Så cool! Strl L men tycker den ska vara lite oversized så passar mindre😘

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Klänning - Asnajs klänning. Det är band men har funderat på att klippa av de (jättelätt att klippa av och hade inte synts) och då blir den ju off-shoulder som första bilden. Annars kan man ha banden och de går även att sy upp eller förlänga (de är redan uppsydda lite), så att man kan anpassa beroende på kropp.
Röd paljett korsett - Så unik och cool korsett med paljetter och broderier. Stängs med en dragkedja på framsidan. Så snyggt att ha under typ en kofta😍 Har ett spänne högst upp vid dragkedjan som gör att den håller sig stängd.  Snöret högst upp kan man klippa av😊
Mini Jeanskjol  - Såå snygg älskar denna😍
 topp med fransar - Såå cool till typ en tema fest, festival😍 Den ser likadan ut på baksidan
Söt sommar topp - Så gulligt linne. Älskar broderierna💕
Student konfa klänning - Så fin från & other stories. Lite tjockare material, väldigt traditionell vilket jag älskar💕
Lågmidjade bootcut jeans - Så snygga! Med lite snygga detaljer på fickorna🫶 Jag är 162cm
Lågmidjade bootcut jeans - Så snygga! Jag har sytt upp de till mig som är 162cm, lätt att sprätta upp så kan de nog bli 1dm längre🥰
Walk n Dior sneakers - Såå snygga sneakers😍 Perfekta nu till våren🌺 Använda men i bra skick fortfarande, på sista bilden ser man att de har blivit lite mörkare baktill, typ smutsiga. Kanske går att tvätta bort,  jag har inte försökt. I sammetsmaterial💕💕💕
True religion croppad jeansjacka - Så cool med slitningar! Har haft över typ en klänning💕Passar xs-s (eller en liten m)
Liknande annonser
Visa alla
Grå offshoulder topp med spets - Snygg grå offshoulder topp med korta ärmar och bred spetsdetalj upptill. Toppen har en figurnära passform och är perfekt för dig som gillar en enkel men ändå trendig stil. Spetsen ger en extra touch och gör toppen lite mer unik.
Spets topp - En svart spets topp med öppen rygg o knytning i nacken. Se baksida för bättre förklaring. Aldrig använt. Pris går att diskutera!
Spets topp - Säljer denna perfekta festtopp🌟🌟Storlek 38! Super snygg till fest tillfällen!! Säljer då den inte kommer till användning, hör av dig vid frågor 💞
Topp med spets - Skriv för fler frågor:)
Spets topp - Spets topp🦢
Spets topp - Säljer ett svart linne med fina spetsdetaljer i beige runt den v-ringade halsringningen och över axelbanden. Linnet har en enkel, figurnära modell och spetsen bildar en fin spetsig detalj framtill.
Fortsätt i appen →