Alla kategorier > Toppar
H&M sommar tröja strl XS
H&M sommar tröja strl XS - 89 H&M sommar tröja strl XS - 90 H&M sommar tröja strl XS - 91

H&M sommar tröja strl XS

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: H&M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tröja från H&M, pris kan diskuteras men just nu är den för 100kr med frakt✨ Den är i storlek XS men passar bra för dem som har storlek S eller M!

Agnes Lindmarker
Agnes Lindmarker
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja H&M, strl XS - Ljusblå tröja från H&M, strl: XS
H&M - Svart topp, strl XS  - Svart topp från h&m i storlek XS 🖤
H&M / Linne med spets / Strl XS - Linne från H&M
Vit linnetopp från H&M i strl XS - Vit linnetopp från i strl XS. Säljes pga att den ej kmr till användning längre. Utgången ur sortimentet. Säljes för 45 kr exkl. frakt. Kan fraktas eller mötas upp i Göteborg. Finns på fler sidor!
Vit volangig linnetopp från H&M strl XS - Supersöt vit linnetopp från H&M i storlek XS. Toppen har breda axelband, smockad överdel och volangig nederkant. Luftigt och lätt material som passar perfekt till varma dagar. Enkel och stilren design som är lätt att matcha.
H&M LINNE STRL XS  - H&M LINNE MED SLITS PÅ SIDORNA STRL XS, noppror finns
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart virkad volangblus - Supersöt svart virkad blus med volanger och v-ringning. Toppen är ärmlös och har breda axelband med extra volangdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Materialet känns luftigt och toppen är croppad i modellen.
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Microbody - Stretchig body med inbyggd push up, storlek S  💓 Färgen är cremevit
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Asymmetrisk topp i alpaca  - Säljer populär topp i alpaca 🩶