Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Skitsnygg blå tanktop
Skitsnygg blå tanktop  - 89 Skitsnygg blå tanktop  - 90

Skitsnygg blå tanktop

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Marinblå

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå tanktop från USA. Använder inte längre.💕

Leia Dinkel
Leia Dinkel
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tanktop  - Fin tanktop från lager 157. Säljer då den är för stor, använd en gång. Hör av dig vid frågor eller intresse💗
söt tanktop - säljer denna söta randiga tanktopp! pris går att diskutera och ställ gärna frågor!💕
Skitsnyggt glittrigt linne  - Sjukt snyggt blått glittrigt linne
Tanktop - Blå tanktop. Oversized och snygg att stoppa in i byxorna. Står ingen storlek men gissar på runt M
Tank top - Jätte fin tanktop från shein!!!
Mörkblå tanktop - Ett linne från Name It. Väldigt mjukt och bekvämt! Skriv gärna till mig om du undrar något mer eller vill ha ytterligare bilder!<3
Seamless Tank Top - Mycket bra skick, väldigt mjuk, lite crop i passformen.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Champagnefärgad omlottopp med rosett - SÖKER!!!! Söker denna topp från Zara storlek S
Volang topp med halterneck - Snygg marinblå topp med halterneck och flera lager volanger. Knäpps bak i nacken. Passar perfekt med ett par jeans till en middag eller fest! Endast provad då den tyvärr inte kommer till användning💓
Svart spetsig linnetopp med smala band - Snygg svart linnetopp med smala axelband och spetsdetaljer. Toppen har en lätt v-ringning och sitter figurnära. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Använd en gång
Champagnefärgad linnetopp med knyt - Från gina använd en gång tvättad en gång💘
Topp - Från zara i storlek m, framsida längd är 77,5cm. Så går att använda som både klänning och topp.
Gul linnetopp med rosetter - Supersöt ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts i stora rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och lätt, och färgen ger en fräsch vibe till din outfit.
Spets linne - säljer detta rosa spets linne står ej storlek men passar mig som bär XS/S💞