Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Nelly Top - Nelly My Sweetheart Top Oanvänd med lapp
Nelly top - Jätte fin top från Nelly, köpt för 449💕
NELLY Top - Aldrig använt den. Skönt material
Nelly svart croppad top - En supersnygg tröja som är mycket croppad. Kan tyvärr inte visa hur den sitter på pga storlek. Är i storlek xs men skulle oxå passa xxs. Denna passar till festliga tillfällen osv. Säljer då den är för liten. Köparen står för frakten ❤️
Corset Top från Nelly - Stunning Pu Corset Top från Nelly  helt ny har inte använt  Gjord av stretchigt PU
Top från Nelly
Top från Nelly - 89 Top från Nelly - 90 Top från Nelly - 91

Top från Nelly

Storlek: XXS
Kategori: Toppar
Märke: Nelly
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart topp från Nelly Storlek XXS, modell Jersey Corset Top. Aldrig använd då den va för liten. Nytt pris 200kr, mitt pris 200kr + frakt.

Julia
Julia
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Rosa intimissimi tröja!! 💖 - Säljer min favvo rosa intimissimi tröja!! Inga hål eller defekter 💞💞
Spets body hm - Spets body tror den e från HM men inte säkert köpte den på Plick säljer då ja inte använder den längre
Vit oneshoulder topp från Holly & White - Säljer en vit oneshoulder topp från Holly & White med en bred volang upptill i broderad spets. Toppen är ärmlös och har en snygg asymmetrisk design med detaljerad spets som ger en romantisk vibe. Perfekt för varma dagar och sommarhäng.
Mörkblå långärmad topp Polo Ralph Lauren - Säljer en mörkblå långärmad topp från Polo Ralph Lauren i mjuk bomull. Toppen har en rund halsringning och en liten rosa broderad logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar klassisk och enkel stil med en touch av märke.
Hm body - Snygg svart linnetopp med smala axelband och djup v-ringning framtill. Toppen har en tight passform och är perfekt för en trendig och stilren look. Enkel att matcha med både jeans och kjol.
Svart prickig linnetopp med volang - Säljer en svart linnetopp med vita prickar och justerbara smala axelband. Toppen är jätte fin men säljer vidare för att den inte passade 💖💖
Vit korsett-topp med knappar - Säljer en ” kostymtopp ”  med axelbandslös design och knappar framtill som går att öppna.  Den är ifrån Zara och är slutsåld. Helt ny.