Alla kategorier > Toppar
Söt topp
Söt topp - 89 Söt topp - 90 Söt topp - 91

Söt topp

Storlek: XS/S
Kategori: Toppar

70 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer denna söta topp som inte är i min stil. Den är helt oanvänd förutom när jag provade på den! Den är stretchig så skulle säga att den passar XS,S och M!

Isabel
Isabel
(24)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp - Säljer nu min somriga topp ifrån H&M ☀️ Passar perfekt till sommaren och är i nyskick!  Stl XS men väldigt stretchigt tyg.
söt topp - TRYCK EJ PÅ KÖP NU!! söt topp ifrån gina tricot. Skriv för mer bilder eller frågor!
Topp - Såå fin topp speciellt när man är brun, fint skick, man kan även ha den på olika sätt💙💙💙
Topp - Helt oanvänd topp ifrån Bershka
Topp - Jätte fint linne med ärmar som man kan knyta hur man vill!💗
Topp  - Topp från zara
topp - blå topp i storlek XS
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Zara topp - Fin topp från Zara🖤
Asymmetrisk topp i alpaca  - Säljer populär topp i alpaca 🩶
Topp från zara  - Jättefin topp från zara, säljer då den inte kommer till användning. Nypris 299kr storlek XS
Zara volang topp - Säljer denna superfina topp från Zara som är perfekt till våren och sommaren. Har använt den några få gånger. Säljer den då den inte kommer till användning
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Vit bandeau tubtopp - Superfina topp från Zara, använd 1 gång❤️pris kan diskuteras
Rosa topp weekday - Snygg fest topp från weekday älskar💞💞