Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Topp - En fin topp från H&M, i strl xxs. Helt oanvänd! ❤️
Topp - En bronsfärgad(?) topp ifrån h&m, aldrig använt men har klippt bort lappen då den stack ut i nacken, storlek xxs, 100kr
Topp - Säljer en vit croppad linnetopp från H&M i storlek XXS. Toppen är ärmlös med rund hals och har snygga rynkade sidor som ger en figurnära passform. Knappt använd
Topp - Ass gullig topp från H&M, använd en gång!
Topp - Snygg ärmlös topp med leopardmönster i beige, brunt och svart. Toppen har volangdetaljer vid axlarna och rund halsringning. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett trendigt djurmönster.
Topp
Topp - 89 Topp - 90 Topp - 91

Topp

Storlek: 32
Kategori: Toppar
Märke: H&M

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna toppen som är i storlek 32, kommer inte till användning längre!❤️

Meja
Meja
(7)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad tröja - Säljer denna lila stickade från & Other stories i storlek xs. Knappt använd!
Linnebyxor - Säljer mina linnebyxor som är köpta i Italien. Dem är verkligen jätte fina och i bra skick!❤️
Jeans shorts  - Säljer mina shorts från Levis i modellen 501 som tyvärr är för små för mig! Dem är i väldigt bra skick😁Shortsen är i storlek W26 dvs mellan en Xs-s!
Jacka i pile  - Säljer min jacka från Lindex som är köpt för några veckor sedan. Använd några gånger men har hittat en annan så säljer nu denna! Den är som ny❤️Nypris 500kr
Röd axelväska i skinn - Säljer nu min röda väska från Golden Goose inköpt år 2021. Den har tyvärr en liten defekt på bild nr 3 som inte syns särskilt mycket och man kan säkert fixa det, därav drar jag ner priset lite. Den är annars i väldigt bra skick och väldigt rymlig🤗❤️Nypris på väskan ungefär 6000kr!
Liknande annonser
Visa alla