Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
nättopp - svart nättopp 🤍 jag är 173cm & stl S/36/28 för referens 🤍 läs POLICY & FRAKT (i gillade inlägg) innan du skriver 🤍 använd gärna ”Köp” 🤍
Nättopp - Mesh topp.
Svart nät topp med kort ärm - Säljer en svart mesh topp med korta ärmar. Toppen är helt genomskinlig med stora hål och har en loose passform. Perfekt att bära över ett linne eller bralette för en edgy look.
Svart nättopp från Stradivarius - Säljer en svart nättopp, broderad med ädelstenar. Helt ny i skick, perfekt för snygga överklädnader och fester.
 nät-topp/ t- shirt  - Så snygg topp
Nättopp
Nättopp - 89 Nättopp - 90 Nättopp - 91

Nättopp

Storlek: Knytningen avgör storleken
Kategori: Toppar
Färg: Svart

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En svart nättopp från second hand, aldrig använd! As cool över ett linne💕anpassad knytning där bak

Frida Stein
Frida Stein
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svartvit rutig korsettopp med knyt - Gullig topp åt korsetthållet. Nästan aldrig använd och i nyskick. Storlek S. But med mörkblå rutmönster. Köpt på Zara.
Svart långärmad topp med spets - Snygg svart långärmad topp med djup v-ringning dekorerad med spetsdetaljer från intimissimi, i storlek S. Tunn och mjuk i materialet, perfekt att styla till olika outfits. Enkel men elegant design som ger en chic vibe.
Zara topp - Säljer denna topp från Zara i storlek xs, använd en gång och i nyskick🥰🥰
Vit korsettopp med snörning och spets - Supersöt vit korsettopp med snörning framtill och spetsdetaljer längs urringningen. Toppen är ärmlös och har en figurnära passform som ger en feminin siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Aldrig använd
Zara body - Supersnygg ljusrosa korsettopp/body i satin från Zara. säljer pga att den är förliten på mig❤️
Svart spetslinne med tunna axelband - Svart linne med tunna axelband och v-ringad spets upptill. Överdelen är dekorerad med blommig spets och resten av linnet är i mjukt tyg. Perfekt för lager på lager eller som ett snyggt underklädesplagg.
Grå offshoulder tröja - Säljer en grå offshoulder tröja med lös passform och långa ärmar. Tröjan är i mjukt bomullsmaterial och har en avslappnad, oversized look.🩷
Beige långärmad topp i bomull - Snygg beige långärmad topp från intimissimi