Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Topp/blus st 134
Topp/blus st 134  - 89 Topp/blus st 134  - 90

Topp/blus st 134

Storlek: 134
Kategori: Toppar

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en topp/blus med blå små blommor på. (Se bild) Superfin och gullig och passar perfekt nu till sommaren. Tyget är tunt och otroligt skönt! Aldrig använd så därför i nyskick (råkade köpa i för liten storlek) Köpt på Shein. Betalning sker via swish INNAN jag skickar eller hänger ut om du vill komma och hämta.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Stickad polotröja XS - Svart, mjuk och rätt så strechig varm tröja som passar perfect under vintern. Den är i bra skick. Köpt från H&M i st XS. Betalning sker via swish INNAN jag skickar eller hänger ut om du vill komma och hämta. (Priset är billigt endast för att jag vill bli av med den)
Rosa tjocktröja st S - Säljer en supergullig, stickad tjocktröja som är perfekt under vintern. Materialet är rätt så strechigt och skönt enligt mig och den är i bra skick. Köpt från Ginatricot. Betalning sker via swish INNAN jag skickar eller hänger ut om du vill komma och hämta.
Beige polotröja st L - Säljer en beige lite tajtare polotröja.Tyget är strechigt och skönt. Skulle inte säga att den sitter som storlek L även fast den är det med tanke på att den funkar på mig som brukar ha xxs-xs. Dock är den inte lika tajt och mycket längre på mig än på någon som skulle haft M-L. Finns bild både då jag har den uppvikt och ner vikt så man kan se ungefär hur lång den är. Tröjan är i mycket bra skick. Köpt från H&M. Betalning sker via swish INNAN jag skickar eller hänger ut om du vill komma och hämta.
Liknande annonser
Visa alla
Topp st L  - Topp  ny, hämta i Majorna eller skickar för 45kr
Topp / linne st s - Topp / linne med stjärnor, jättebra sick , hämta hos mig eller jag kan skicka
Mörkblå topp st xs - En trekvarts ärmar mörk blå topp i st xs, observera att på bilden är den lite uppvikt. Toppen kommer från Cubus och har en knapp öppning över brösten.
Blus/topp - Säljer denna blommiga blus/topp, använt 2 gånger endast och är därmed i perfekt skick! Säljer pågrund av att den inte kommer till använding.
Strl 134/140 - Jag har använt denna 4 gånger, den är i bra skick och väldigt fin.  Jag köpte den det här året.😊
Blå ärmlös topp från Karen Miller st. M - Snygg blå ärmlös  topp  från Karen Miller med två bröstfickor och knappar framtill. Toppen har en markerad söm och en lätt figurnära passform. Perfekt för en avslappnad och cool stil.
Fortsätt i appen →