Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tiedye linne  - Tiedye linne med knytning på framsidan. Grönblått, tråden är lila. Mjukt stretchigt tyg
Tiedye linne - Tiedye linne i storlek S från Ribeckas kollektion med Madlady
tiedye linne - fint skick, strl S💓
Träningslinne melerat  - Storlek XS men jag har kunnat ha det när jag hade S. Sparsamt använt så det är i jättefint skick 😊
Tie dye linne - Tie dye linne från BDG / Urban outfitters 💜 använt en gång. S men passar xs med.
Tiedye topp - säljer för att den inte kommer till användning💓har sytt upp banden för de va för långa för mig men det går enkelt för mig att sprätta upp om nån vill. kom med prisförslag! drt är lånade bilder så be om egna bilder om ni vill!💖
Tiedye linne  - Jag säljer detta linne som inte använt. Den är i toppen skick.
Melerat linne (tiedye)
Melerat linne (tiedye) - 89 Melerat linne (tiedye) - 90 Melerat linne (tiedye) - 91

Melerat linne (tiedye)

Storlek: M
Kategori: Toppar

129 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg och stretchig! säljer för att inte min stil längre

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beiga Chinos - Passar extremt bra på både killar och tjejer
Vita byxor/jeans - Supersnygga mamma mia high waisted jeans! Är för små för mig, men passar i längd! (är 177cm)
Never Denim XS  - Från bikbok! Aldrig använda!
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →