Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa topp med spetsdetaljer från Dolce & Gabbana - Säljer en snygg rosa topp från Dolce & Gabbana med spets på ryggen. Toppen har en figurnära passform. Köpt för flera år sedan , men den är i superfint skick förutom att några få stenar ramlat av (se sista bild) men inget man tänker på när man har den på sig. Knappt sett nån annan som haft en sån tröja så väldigt unik & cool!
Rosa topp från Dolce & Gabbana - Säljer en rosa topp från Dolce & Gabbana med korta ärmar och knappar framtill. Toppen har en vintage-look med en tydlig logga på baksidan. Perfekt för dig som gillar en stilren och klassisk design.
Rosa ärmlös topp från Dolce & Gabbana - Säljer en snygg rosa ärmlös topp från Dolce & Gabbana. Toppen har ett dekorativt mönster av små silverfärgade pärlor och en stilren nyckelhålsdetalj i ryggen. Perfekt för att liva upp garderoben! 💖
Rosa korsettopp från Dolce & Gabbana - Säljer en snygg rosa korsettopp från Dolce & Gabbana med justerbara axelband och markerade kupor. Toppen har diskret logotypmönster framtill och knäppning med hyskor bak. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst!
Leopardmönstrad topp från Dolce & Gabbana - Leopardmönstrad ärmlös topp från Dolce & Gabbana. Snygg och åtsittande passform, snygg för höstens fester. Väldigt sparsamt använd.
Dolce & gabbana  - Super fin tröja. Några stenar har gått bort annars bra skick
Dolce & Gabbana topp - Jätte snygg vintage topp från dolce & Gabbana, silkes material, storlek xs,s  Använder ca 3 gånger
Ljusblå topp från Dolce & Gabbana -  Det står M-L men sitter som s/m.Säljer en ljusblå topp från Dolce & Gabbana med korta ärmar och en v-ringning. Toppen har ett glittrigt DG-märke på framsidan. Perfekt för en stilren look.
Rosa topp, Dolce & Gabbana
Rosa topp, Dolce & Gabbana - 89 Rosa topp, Dolce & Gabbana - 90 Rosa topp, Dolce & Gabbana - 91

Rosa topp, Dolce & Gabbana

Storlek: M/L
Kategori: Toppar

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg rosa topp med polokrage från Dolce&Gabbana (ej äkta). Står att det är storlek M/L men skulle säga att den passar S/M beroende på hur man vill att den ska sitta. På sista bilden har jag knutit den bak. Kan även posta, pris ex. frakt

Ebba Nordenskiöld
Ebba Nordenskiöld
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Topp - Festlig grön paljett topp. Vid köp av flera varor får du rabatt 💛
Ljusblå offshoulder spetsblus - Säljer en ljusblå blus i spets med offshoulder-design och långärmade ärmar. Inga tecken på skador.
Vit linnetopp med spetsdetalj - Supersöt vit linnetopp med smala axelband som knyts på axlarna och vacker spetsdekor i v-ringning. Toppen har en lätt utsvängd passform och sydda sömmar framtill som ger en feminin look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch sommarkänsla.
Body - Jättefin! Från hm
Rosa omlott linnetopp med rosett - Säljer en söt rosa linnetopp med omlott-design och knytband på axlarna som bildar fina rosetter. Toppen har en v-ringad hals och är lätt utsvängd nedtill. Perfekt för varma dagar och sommarhäng. Är i storlek xs men skulle säga den sitter som en s
vit festtopp  - jätte fin topp från gina helt ny