Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vitt linne  - Bra skick.
Vitt linne - Ribbat från Lager 157 :) Mycket bra skick är XS men passar till S och M då den inte är tight alls !
Basic vitt linne  - Säljer nu detta vita linne från Cubus. Det är i storlek 146. Säljs av skäl att det inte kommer till användning längre❤️.
Vitt Linne - Säljer detta vita linnet som jag inte har använt på ett bra tag då det bara har legat i garderoben och samlat damm. Det är använt, men dock inte så ofta så linnet är i gott skick och materialet är superskönt!
Vitt linne - Glansigt vitt linne med lite bredare axelband. Vet inte vilken storlek men skulle gissa på M. Knappt använd
Vitt linne - Vitt linne från Gina Tricot
vitt linne med krage  - jätte fint vitt linne med krage
Vitt linne
Vitt linne - 89 Vitt linne - 90

Vitt linne

Storlek: 36
Kategori: Toppar

99 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett kroppat linne från Plt, helt oanvänd (borstätt från bilden) deför är prislapp kvar!

Isolde 🦋💕🐬
Isolde 🦋💕🐬
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Marinblå T-shirt med snörning i midjan - Säljer en marinblå topp från Zara med korta, vida ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg snörning i midjan som ger en cool siluett. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt att styla med jeans eller kjol för en avslappnad look. Enbart testad en gång annars helt oanvänd
Gul topp - Jättevacker gul topp som endast har blivit använd 2 gånger🍋😍
Svart spetsig oneshoulder topp - Säljer denna trendiga spetstopp, helt oanvänd storlek xs. Sitter som en S, kom privat för fler bilder. Köpt för 1200
Rosa spetslinne - En ljusrosa spetslinne från newyorker i storlek XS. Framtill har den rosetter och är v-ringad. Nästan aldrig använd.
Vit volangig linnetopp - Supersöt vit linnetopp med tunna axelband, volanger och knyt fram. Storlek M men passar som en S. Från new Yorker. Säljs ej längre. Använd en gång. Skulle även va JÄTTESNYGG på någon som har navelpiercing😍
Vit prickig linnetopp från Amisu - Supersöt vit linnetopp med svarta prickar från Amisu. Toppen har tunna axelband och en snygg draperad urringning. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.
Vit halterneck linnetopp med spets - Säljer en vit halterneck linnetopp med spetsdetaljer över bysten och ryggen. Toppen har knyt i nacken och är ärmlös med en lätt utsvängd passform. Perfekt för sommarens varma dagar och ger en romantisk vibe med sina blommiga spetsinslag.
Vit linnetopp med knytband - Jätte populära stockholmsstil linnet helt oanvänt knyter banden själv💕