Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Tröja med öppning
Tröja med öppning  - 89 Tröja med öppning  - 90

Tröja med öppning

Storlek: 36
Kategori: Toppar
Märke: Chiquelle

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt från chiquelle, aldrig använd (prislapp kvar på plagget.) storlek 36

Emma
Emma
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart ribbad tröja med öppning i ryggen - Svart långärmad topp från NA-KD med ribbad struktur och öppning i ryggen med knyt. Toppen har en croppad passform och rund halsringning. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med snygga detaljer
Tröja med öppning vid bröstet - Svart tröja med öppning vid brösten. Storlek S och skön att ha på sig.
Svart långärmad polotopp med öppning - Cool svart långärmad polotopp med unik öppen detalj över bröstet. Toppens material känns mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar statement-plagg med edge. Passformen är slim och toppen har en hög krage som ger en snygg siluett.
Svart kortärmad topp med öppning - Snygg svart topp med korta ärmar och en unik öppning framtill som hålls ihop med små knappar. Enkel och stilren design som passar dig som gillar minimalistiskt mode. Materialet känns mjukt och har en lätt struktur.
Svart croppad linnetopp med öppning - Säljer en svart croppad linnetopp från Shein med matchande ärmlösa armslydd. Toppen har knyt i nacken och öppna sidor. Materialet är stretchigt. Använd en gång på halloween när jag skulle vara Maddy från Euphoria
Topp med öppning där fram  - Jättefin topp som är öppen där fram! 😍😍 Endast använd en gång på julafton förra året!! Den är i nyskick och super skön. Perfekt till fest och likande 💕💕 (priset kan diskuteras)
Vit tröja med öppning i ryggen  - Jättefin tröja med en liten öppning i ryggen ifrån Lindex, storlek S. Använd fåtal gånger🎀
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Topp - Jättefin topp från Zara
Svart oneshoulder volangblus Vero Moda - Snygg svart oneshoulder blus från Vero Moda med flera lager volanger. Tillverkad i mjuk bomull och har en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och unik topp.
Gul linnetopp med rosetter - Supersöt ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts i stora rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och lätt, och färgen ger en fräsch vibe till din outfit.
Ljusblå korsett-topp med volang - Supersöt ljusblå korsett-topp med smala axelband och volang nertill. Toppen har en figurnära passform och markerad byst. Vet ej märket men den är köpt på vinted tidigare
Svart spetsig linnetopp med smala band - Snygg svart linnetopp med smala axelband och spetsdetaljer. Toppen har en lätt v-ringning och sitter figurnära. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Använd en gång
Champagnefärgad omlottopp med rosett - SÖKER!!!! Söker denna topp från Zara storlek S