Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Fest topp - Fin fest tröja att ha på sig när man ska gå och festa. Tröjan är skonskam mot huden och hänns inte alls🌼😊
Fest topp - Super fin fest topp från Gina tricot! (Första bilden är lånad! Skriv för egna bilder💕)
Fest topp  - Knappt använd topp
Fest topp - Säljer denna glittriga tub toppen som är perfekt till fest och perfekt till sommaren! Den är ifrån Zara i storlek S och är i nyskick då den bara är använd endast 1 gång. Den kommer tyvärr inte till användning längre därav jag säljer den.
Fest topp - Säljer en snygg silvrig glittrig fest topp i storlek XS från Sisters Point. Inga defekter, fint skick, endast använd en gång
Fest topp - Perfekt till festliga ärenden!! Toppen är silvrig/metallic ”färgad” med öppen rygg. Aldrig använt. Det är dubbel material vid brösten!! ☺️
Fest topp NAKD
Fest topp NAKD - 89 Fest topp NAKD - 90 Fest topp NAKD - 91

Fest topp NAKD

Storlek: M
Kategori: Toppar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd, prislapp kvar

Klara sellout
Klara sellout
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Gul topp - Jättevacker gul topp som endast har blivit använd 2 gånger🍋😍
Svart spetsig oneshoulder topp - Säljer denna trendiga spetstopp, helt oanvänd storlek xs. Sitter som en S, kom privat för fler bilder. Köpt för 1200
Marinblå T-shirt med snörning i midjan - Säljer en marinblå topp från Zara med korta, vida ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg snörning i midjan som ger en cool siluett. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt att styla med jeans eller kjol för en avslappnad look. Enbart testad en gång annars helt oanvänd
Rosa spetslinne - En ljusrosa spetslinne från newyorker i storlek XS. Framtill har den rosetter och är v-ringad. Nästan aldrig använd.
Vit volangig linnetopp - Supersöt vit linnetopp med tunna axelband, volanger och knyt fram. Storlek M men passar som en S. Från new Yorker. Säljs ej längre. Använd en gång. Skulle även va JÄTTESNYGG på någon som har navelpiercing😍
Svart mönstrad linnetopp från Bruno Banani - The mentioned size is M but it fits more like S
Vinröd satin linnetopp - Helt ny topp från gina tricot 14+ strl S 💖
Svart bandeau tubtopp med V-ringning - Säljer en svart bandeau tubtopp med snygg V-ringning framtill och lätt rynkade detaljer över hela toppen. Toppen är tight och axelbandslös, perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.