Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Tröja strl S. 70kr
Tröja strl S. 70kr - 89 Tröja strl S. 70kr - 90 Tröja strl S. 70kr - 91

Tröja strl S. 70kr

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Svart

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart tröja med guld detalj vid ryggen i strl S. 70kr

Whilma
Whilma
(11)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja strl S. 70kr  - Svart tröja strl S 70kr
Tröja strl S - Superfin tröja använda fåtal gånger i sammet. Från bikbok.
Blus strl S  - Ny blus med spets i strl S från JDY. Aldrig använd, prislapp kvar.  Nypris: 379kr
Linne strl S - Säljes i begagnat skick. OBS!! Texten har försvunnit i tvätten. Jag har använt det ändå, då jag tycker att den såg bättre ut ”trashig” än innan.  Modellen är en sådan som går långt ner under armhålan, så att en bh, eller träningstopp syns under.
Svart topp, 70kr - Säljer denna fina top från SHEIN. Aldrig använt då den är för liten. ❤️
Sommar top strl s - Säljer världens bästa sommar party topp i strl s. 🌟🤍 Den är i mesh, så perekt nu inför sommaren, då man inte blir så varm. Men den är heller inte genomskinlig pga mönstret.💗
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Topp - Jättefin topp från Zara
Svart oneshoulder volangblus Vero Moda - Snygg svart oneshoulder blus från Vero Moda med flera lager volanger. Tillverkad i mjuk bomull och har en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och unik topp.
Gul linnetopp med rosetter - Supersöt ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts i stora rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och lätt, och färgen ger en fräsch vibe till din outfit.
Ljusblå korsett-topp med volang - Supersöt ljusblå korsett-topp med smala axelband och volang nertill. Toppen har en figurnära passform och markerad byst. Vet ej märket men den är köpt på vinted tidigare
Champagnefärgad omlottopp med rosett - SÖKER!!!! Söker denna topp från Zara storlek S
Svart spetsig linnetopp med smala band - Snygg svart linnetopp med smala axelband och spetsdetaljer. Toppen har en lätt v-ringning och sitter figurnära. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Använd en gång