Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
långärmad tröja 2000s - långärmar grå tröja med detaljer, köpt 2000. Passar s-xs
Långärmad tröja - Super fin grön långärmad tröja perfekt till hösten💕
Långärmad tröja - Aldrig använd
Svart långärmad topp 2000s - Svart långärmad topp från Cpm Edition med knappar framtill och en snygg detalj med vit och svart kant längs knäppningen.
2000s långärmad tröja - Långärmad tröja, liknar Playboy. Texten på framsidan är i ett ”holografisks” material så under ljus ser det regnbågigt ut! Sitter tight, strlk 12 kan vara barn strlk men skulle säga att den  motsvarar en XS
Grön långärmad tröja - Mjuk och fin grön tröja med slits på ärmarna & fyrkantig smickrad urringning. Endast provad. Aldrig använd med prislapp kvar! Normal i passformen, passar även mig som har S i toppar!  Allt ska bort så kom med prisförslag. Har bundle rabatt!!❣️
2000s långärmad tröja.
2000s långärmad tröja.  - 89 2000s långärmad tröja.  - 90 2000s långärmad tröja.  - 91

2000s långärmad tröja.

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Färg: Oliv

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättesnygg långärmad tröja med snyggt tryck. Har så fin passform och är så flattering.

tovemh
tovemh
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Offshoulder spetstopp  - Så snygg svart Offshoulder spetstopp! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Rutig korsett med spets - Supersöt korsett med svartvitt rutigt mönster med vita spetsdetaljer längs kuporna. Från H&M som ej säljs längre i storlek s/36.Justerbara svarta axelband och hakknäppning bak. Super gullig men passar tyvärr inte mig längre:/ Inte använt så många gånger och har inga synliga defekter. Pris kan diskuteras
Grå polotopp - superfin
Vit ribbad kofta från Gina Tricot - Snygg vit kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringad hals, storlek S. Den är aldrig använd och har fortfarande alla lappar kvar.💗 helt slutsålt!
Vit blus med spets och puffärm - Supersöt vit blus med broderade blommor, v-ringning och spetskant. Puffiga korta ärmar och smockad midja som ger en fin siluett. Tillverkad i tunn bomull med volang nedtill. Perfekt till jeans eller kjol för en fräsch look. Man ser vilket möster det är tydligare på sista bilden!
Brun korsett-topp från Zara - Säljer en brun korsett-topp från Zara med breda axelband och en snygg silverfärgad dragkedja framtill. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Randig blåvit topp med knappar från brandy melville  - Säljer en slim, kortärmad topp med blåvita ränder och rundad halsringning. Toppen har fem vita knappar framtill och är gjord i mjuk bomull. Perfekt till jeans och enkel att styla för olika tillfällen. Storleken är XS