Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Glitter tröja
Glitter tröja  - 89 Glitter tröja  - 90

Glitter tröja

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Glitter
Färg: Grå

59 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Glitter tshirt storlek S😍

Klara
Klara
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Glitter tröja - Säljer en glitter tröja i storlek S. Inga defekter och är i väldigt bra skick.
Glitter tröja  - Denna tröja är från HM och i storlek S. Den sitter tight och har en fin passform. Tröjan är helt ny och aldrig använd.
Glitter topp - Super fin glitter topp
Glitter tröja - Glitter tröja storlek 165/88A Från H&M
Svart glitter tröja  - Har tillslut bestämt mig att sälja denna unika fina tröja som har små glitter paljetter på sig och är en perfekt tröja för hösten, köptes i våras på en vintage butik för 500kr. Så bra skick !!🤍
Glitter topp - Storlek XS men passar även bra på S. Säljer eftersom att den inte passar mig längre. 😢 Passar perfekt när man ska gå ut och festa 🪩
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!
Svart hm body  - Slutsåld och eftertraktad body från Hm i storlek S som formar kroppen så fint!!! Bodyn har justerbara band, kupor i brösten, justerbara knappar, är stretchig och kan bäras med eller utan bh under!!! 😍 NYSKICK
Beige spetslinnetopp med tunna band - Söt ljus ros linnetopp med tunna axelband och fina spetsdetaljer längs bysten och under bysten. Toppen har ett lätt transparent tyg med broderade blommor och en luftig passform. Perfekt för varma dagar eller lager på lager.
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Festtopp - Såå snygg!
Vit omlottopp med volang från Ginatricot  - Säljer en vit omlottopp från Ginatricot med lång ärm och v-ringning. Toppen har ett vågigt strukturmönster och volangdetalj framtill. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look💕💕
Randig blus med volangkant - Söt blus med smala blå och vita ränder, knappar framtill och volangkant vid ärm och hals. Modellen är croppad och har en feminin, figurnära passform. Perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil.