Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tröja med choker - Svart tröja med choker från märket Only. Storlek S. Sparsamt använd, så den är i gott skick 🖤
Svart tubtopp med choker - Säljer en svart tubtopp med chocker . Toppen är axelbandslös och har en tight passform. Toppen är i storlek XS men passar Xs-M
Choker top - Topp med öppen rygg, sitter väldigt snyggt på🌙 köpt från märket NaaNaa.
Svart långärmad topp med choker - Trendig svart långärmad topp🥰
Zara choker topp - Zara choker topp, aldrig använd, helt ny skick, storlek S se även över mina andra inlägg!
Velvet topp med choker - mycket bra skick!
Tröja med choker
Tröja med choker - 89

Tröja med choker

Storlek: M
Kategori: Toppar
Färg: Svart

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna trendiga tröjan från zara, i nyskick och endast använd 2 ggr.

L
L
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Paljettbyxor - Säljer dessa byxor från Asos. De är använda 1 gång på en studentskiva och kommer inte till användning längre. De kan se svarta ut på bild men färgen är i ”Midnight blue”
Liknande annonser
Visa alla