Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Vårig topp
Vårig topp - 89 Vårig topp - 90 Vårig topp - 91

Vårig topp

Storlek: XS/S
Kategori: Toppar

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Världens finaste våriga topp, var en klänning men valde att klippa av den och sy om den lite. Jag älskar verkligen den men alldeles för liten över bysten för mig. Kan fixa fler bilder om det önskas. 🌸 kom med bud, lite lösa trådar längst ner eftersom den är avklippt men eftersom det är sytt precis över kan de inte fortsätta åka upp. Man kan ju klippa av den precis där det är sytt men har ej gjort det.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Armani jeans, vintage  - Världens finaste jeans! Säljer då jag aldrig använder jeans och är i behov av pengar. De sitter så snyggt på! Köpta på en vintagebutik för 900 kr så tänker att jag helst inte säljer under 400/500 eftersom de är i så bra skick! Kom med prisförslag! 😊 passar Xs-M beroende på önskad passform!
Fransk vintage topp - Intressekoll på VÄRLDENS finaste tröja. Kan tänka mig att sälja om priset känns okej. Tycker denna är så så himla fin men kommer aldrig till användning. Perfekt passform💓
Kofta Zara - Helt oanvänd jättefin kofta från zara. Lappar kvar och aldrig ens testad. Råkade beställa två och sen kom det aldrig sig att returnera och nu är det försent tyvärr. Buda gärna från 200. Vill nog inte sälja under det då den är HELT ny. 💕
Beiga byxor med broderad detalj - Coola trendiga jeans!!🌺💓
Sommar set - Sjukt snyggt set i Ibiza sommar vibe 🌺🪩💓
Liknande annonser
Visa alla
Vår topp - SÅ söt och populär topp som inte längre säljs!! Inga defekter och sparsamt använd så toppen är som ny!🌸
Sommar/vår topp  - Detta är en super gullig somrig topp med blommor.Den är i nytt skick och  den är knappt använd. Jag säljer den då den inte passa så bra på mig men den är super fin på andra!!🥰
Gullig vårig top - Top från shein i nyskick, säljer då den tyvärr var förliten för mig. Jag är i vanliga fall en S/M. Topen är i M men skulle me säga att det är en XS i Europeiska mått. Finns en liknande på hemsidan för 109kr
Fortsätt i appen →