Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit väst - Vit fin väst med öppen rygg.
Vit väst - Supersnygg väst från NA-KD. Tyvärr för stor för mig så helt oanvänd💌
Vit väst - Vit väst. Ny, aldrig använd.
Vit väst med knappar - Snygg vit väst med tre svarta knappar framtill. Den har en stilren design och är perfekt för att lägga till en elegant touch till din outfit. Använd och tvättad en gång inga defekter. Storlek 36 Nypris 299 säljer då den inte kommer till användning
Vit topp / linne / väst - Använd några gånger och köpt från Hm 🤍 Det är storlek 42 men passar även någon med mindre storlek. (Jag har 34/36)
Väst topp - Väst / topp från Zara. Knappt använd.
Väst topp - Toppen är använd 1 gång och är i ett stretchigt material vilket gör att den passar flera storlekar
Vit väst topp
Vit väst topp - 89

Vit väst topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Vit

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit ärmlös topp storlek S

Ebba_Be
Ebba_Be
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Prickig topp Zara - Fin topp från Zara som inte finns att köpa längre, skriv för fler bilder eller frågor💞 inget slitage på den!
Zara topp  - Jätte gullig topp från Zara, i gul. Jag har bara använt toppen några få gånger 💛
Brun halterneck topp med rosett Zara - Supersnygg brun halterneck topp från Zara med stor rosett vid halsen. Helt ny med lapp kvar, säljer då det är för sent för retur
Mörkblå one shoulder topp - Säljer en mörkblå one shoulder  topp med volanger. Från Vero Moda i storlek M men passar även S. använd fåtal gånger är som NY!!! Kostar 399kr på hemsidan säljer för 200kr💙
Rosa linnetopp med rosett från Zara - Adrig använd!! Säljer en superfin rosa linnetopp från Zara i storlek S. Toppen har breda axelband, figurnära passform och en stor rosett framtill som ger en extra söt touch. Materialet är mjukt och lätt polyester, perfekt för vår och sommar. Passar dig som gillar färg och statement-detaljer.🩷🩷🩷
Svart linnetopp med paljettdetaljer - Säljer en svart linnetopp med smala axelband dekorerade med svarta paljetter. Toppen har en mjukt rynkad byst och ett lätt, flödande tyg som ger en skön känsla. Märke eller storlek står inte, men skulle säga att det är XS/S, materialet är väldigt stretchigt.
Svart asymmetrisk tubtopp från Zara - Säljer en svart tubtopp från Zara med cool asymmetrisk design och stilren look. Toppen är axelbandslös och har en snygg omlott-detalj framtill. Materialet är slätt och har en lätt glansig finish som ger en modern vibe. Perfekt för att lyfta din outfit.