Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Broderad blus i bomull från Vero Moda
Broderad blus i bomull från Vero Moda - 0 Broderad blus i bomull från Vero Moda - 1

Broderad blus i bomull från Vero Moda

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: VERO MODA
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin broderad blus från Vero Moda i offwhite bomull. Blusen har trekvartsärmar med resår vid ärmslut, vackra broderade detaljer och hålmönster över hela plagget. Perfekt för en fräsch och romantisk look.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grå hoodie från Alpha Industries - Säljer en grå hoodie från Alpha Industries med vit och gul logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka framtill. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en snygg och bekväm look.
Vit och svart blus från Desigual - Säljer en snygg vit blus från Desigual med svarta grafiska mönster och dekorativ svart kant vid halsen. Blusen är ärmlös och har en guldig dragkedja i nacken. Materialet känns mjukt och lätt, perfekt för en trendig look.
Svart satinklänning Soaked in Luxury - Svart kort satinklänning från Soaked in Luxury med halvlånga ärmar och snygg öppning i ryggen. Klänningen har en lätt glansig finish och en rak, avslappnad passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och eleganta plagg.
Blommig skjorta från InWear, strl 36 - Snygg skjorta från InWear i storlek 36 med blommigt mönster i svart, vinrött och beige. Skjortan har klassisk krage, knäppning framtill och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en lite mer färgstark och unik look.
Rostfärgad parkajacka från ONLY - Snygg rostfärgad parkajacka från ONLY med flera fickor, knappar och dragsko i midjan. Jackan har långa ärmar som kan rullas upp och fästas med knapp. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och cool stil.
Leopardmönstrad blus från Vila - Snygg blus från Vila i leopardmönster med beige, svart och blå toner. Blusen har lång ärm och knytdetalj bak vid halsen som ger en cool touch. Materialet känns glansigt och mjukt, perfekt för dig som vill sticka ut lite extra.
Svart bomberjacka från Culture - Svart bomberjacka från Culture med klassisk ribbad krage och muddar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och diskreta ränder i vitt och svart på mudden. Snygg och stilren modell i blankt material som passar perfekt till streetwear.
Liknande annonser
Visa alla
Vit blus med broderade hål från Vero Moda - Supersöt vit blus från Vero Moda i storlek XS. Blusen har korta volangärmar och är täckt av broderade hål i ett rutigt mönster. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för en fräsch och luftig look. Rund halsringning och rak passform. Super fin och söt! Använd men inga fläckar eller hål! Helt som ny, pris:220
Randig offshoulder topp i bomull från vero Moda  - Säljer en söt offshoulder topp . Toppen har en avslappnad passform, elastisk kant upptill och volangdetaljer vid ärmarna. Perfekt för varmare dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.
 blus från Vero Moda i S - Superfin vit blus från Vero Moda i luftig och lätt polyester. Blusen har rund halsringning, korta vida ärmar och en snygg öppning med knapp i nacken. Perfekt när du vill ha en clean och stilren look.
Vit spetsdetaljerad blus Vero Moda - Säljer en vit långärmad blus från Vero Moda med v-ringning och fina spetsdetaljer längs urringningen. Perfekt för dig som gillar en feminin och enkel stil. Snygg att matcha med både jeans och kjol. Supermjuk och härlig att ha på sig!! Säljer för att den tyvärr inte kommer till användning.
Rutig ärmlös blus från Vero Moda - Säljer en snygg ärmlös blus från Vero Moda i storlek S. Den är vit med svart rutigt mönster och har knappar framtill. Blusen är lätt och luftig, perfekt att knyta framtill för en chill look. Passar grymt till jeans eller shorts.
Blommig blus från Vero Moda - Säljer en söt blommig blus från Vero Moda i storlek M. Blusen är vit med tunna axelband och har ett romantiskt blommönster i rosa och grönt. Den har volangdetaljer vid halsringningen och är tillverkad i ett lätt och luftigt syntetmaterial.
Vit blus från Vero Moda - Säljer en vit blus från Vero Moda i storlek S. Blusen har kort ärm, v-ringning och är tillverkad i ett lätt och luftigt material som ger en snygg och flowy look. Perfekt att matcha till allt. Hör av dig vid intresse!!
Fortsätt i appen →