Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brun top - Denhär toppen är så otroligt snygg! Snygga ärmar och knytdetaljer. Det är också möjligt att välja om man vill ha offshoulder eller inte😊  Säljer då den tyvärr blivit för liten för mig.
Brun top - Jättefin brun top med ballongärmar, fina detaljer. Går att justera själv med snöret vid brösten.
Vintage top - Vintage aktig topp från H&M rose collection 😋pris kan sänkas vid snabb affär!! 🤗
Brun top - Säljer en brun top då den sällan användes. Lite genomskinlig är den men täcker över överdelen.❤️
Brun ribbad top - En brun ribbad kort top till armbågarna. Bekväm och knappt använd. U-ringad.
Brun blommig top - Säljer en brun top med stora vita blommor i ett tropiskt mönster. Kan också användas som kjol. Köpt i Spanien.
Vintage brun top
Vintage brun top  - 89 Vintage brun top  - 90

Vintage brun top

Storlek: s
Kategori: Toppar

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Unik, vintage, brun top med blommigt mönster! Frakten är inräknad! ✨

Karolina
Karolina
(11)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Rutig korsett med spets - Supersöt korsett med svartvitt rutigt mönster med vita spetsdetaljer längs kuporna. Från H&M som ej säljs längre i storlek s/36.Justerbara svarta axelband och hakknäppning bak. Super gullig men passar tyvärr inte mig längre:/ Inte använt så många gånger och har inga synliga defekter. Pris kan diskuteras
Grå polotopp - superfin
Offshoulder spetstopp  - Så snygg svart Offshoulder spetstopp! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Vit blus med spets och puffärm - Supersöt vit blus med broderade blommor, v-ringning och spetskant. Puffiga korta ärmar och smockad midja som ger en fin siluett. Tillverkad i tunn bomull med volang nedtill. Perfekt till jeans eller kjol för en fräsch look. Man ser vilket möster det är tydligare på sista bilden!
Brun korsett-topp från Zara - Säljer en brun korsett-topp från Zara med breda axelband och en snygg silverfärgad dragkedja framtill. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Vit ribbad kofta från Gina Tricot - Snygg vit kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringad hals, storlek S. Den är aldrig använd och har fortfarande alla lappar kvar.💗 helt slutsålt!