Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bolero från hm  - Bolero som också kan användas som topp i bra skick från HM💗
Bolero  - Jättefin vit bolero köpt på sellpy. Skriv för fler bilder!💓💓
Jättefin bolero - En jättefin bolero som är blå/grön glittrig och i jättebra skick
Bolero topp - Jätte fin topp
Bolero - Rosa bolero jag köpte till ett pink party så endast använd en gång💕
Vit bolero - Vit topp/jacka från Zara i storlek M. Fint skick. Använd gärna köp nu!
Bolero - Supersöt vit bolero
Söt Bolero
Söt Bolero - 89 Söt Bolero - 90 Söt Bolero - 91

Söt Bolero

Storlek: 32
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Vit

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super söt bolero från Hm i storlek 32, säljes pågrund av att den är för liten för mig.

Moa Wallgren
Moa Wallgren
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vinröd Intimissimi tröja spets - Mycket bra skick och inga defekter, använd fåtal gånger
Mörkgrön intimissimi topp - Snygg och skön tröja från intimissimi. Säljs då den inte används. Skriv för mer info/ bilder💗
Vit linnetopp med volang  - Säljer en söt vit linnetopp från H&M i storlek XS. Toppen har smala ändringsbara axelband och en snygg volang framtill som ger en feminin touch. Materialet är lätt och skönt, perfekt för varma dagar. Passformen är normal och toppen är ärmlös.
Vinröd prickig blus - Jätte fin vinröd tröja med prickar från Gina tricot. Markerad midja.
Prickig v-ringad blus med knyt - Säljer en ljus, prickig blus med v-ringning och korta, lite fladdriga ärmar. Toppen har ett fint knytband i ryggen som ger en snygg siluett. Materialet känns mjukt och lätt, perfekt för varmare dagar. Prickarna är svarta och ger en cool kontrast mot den ljusa bakgrunden. Superfin och populär!
Randigt linne från rue21 med scrunch - Super stretchigt linne från rue21 med söta ränder. Scrunchen och passformen på detta linne är så snyggt!
 linne vintage Hollister XS - Säljer en mörkgrå linnetopp från Hollister i storlek XS. Toppen har justerbara smala axelband, v-ringad hals med dekorativa knappar framtill och lätt rynkade detaljer vid bysten. Materialet är mjukt och känns som bomull, perfekt för varma dagar.
Blå randig blus från H&M - Säljer en blå blus med vita ränder från H&M i storlek S. Blusen har korta puffärmar, knappar framtill och en söt volang vid halsen. Midjan är markerad med snörning och blusen har en lätt croppad passform. Perfekt för vår och sommar! Pris kan diskuteras!!💞