Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Vit top
Vit top - 0 Vit top - 1

Vit top

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit
Skick: Acceptabelt skick

30 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en söt vit tubtopp, har funnits band över axlarna som gått av, annars i fint skick utöver de

Svea
Svea
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit knyt-top - Supersnygg vit knty-top med djup v-ringning och stor knytning framtill. Långa ärmar med lätt utsvängda ärmslut. Tunn och luftig, perfekt för varmare dagar eller lager på lager. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Vit top - Vit top som jag ej använder, one shoulder.
Fin vit top från ginatricot - En vit långärmad topp från ginatricot i storlek XXS. Köpte i affär för att den var billig men var för liten. Har använts några gånger och är i väldigt bra skick. 🩷🌷
Vit front tie top - Endast använd en gång Från gina tricot Säljer pga av att jag har andra färger!  Inga defekter men lite nopprig  Kom privat vid frågor och samt bilder
basic vit top - liten smink fläck fram, använd fåtal gånger
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Mörkblå halterneck linnetopp - Snygg mörkblå linnetopp med halterneck och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en tight passform som framhäver figuren. Perfekt att träna i. Finns ingen logo
Svart puffärmad blus  - Trendig svart blus med djup v-ringning och markerad krage. Blusen har korta puffärmar med rynkade detaljer och figurnära passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en snygg look.
Vit topp  - Säljer en stilren vit topp med  ärmlös design. I mycket bra skick och passar till flera olika tillfällen. Jag har klippt av lappen med storleken men den passar mig som brukar ha S.
Blå croppad topp från Zara - Snygg blå topp från Zara👏👏👏🔥😩
Vit broderad bandeau topp - Supersöt bandeau topp i vitt med broderade blommor och volang. Överdelen är stickad och ger en snygg kontrast till den luftiga, broderade nederdelen. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Topp - Storlek m från Zara, ny! Krämvit
Body - Jätte populär vinröd body från hm🥺använd 2 gånger så nästan helt ny! Priset är pgr av efterfrågan och för att ja verkligen gillar den!🤍inte diskuterbart
Svart omlottopp med spetsdetalj - Svart omlottopp med v-ringning och spetsdetalj under bysten. Långärmad modell som sitter snyggt och markerar midjan. Perfekt att styla med jeans eller kjol.