Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Vit topp
Vit topp - 0 Vit topp - 1 Vit topp - 2

Vit topp

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Only
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit topp ifrån Only, Strl Xs

Emilia Axelsson
Emilia Axelsson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit topp - Vit topp, lite genomskinlig😊😊 passar till både fest och vardag
Vit topp - Supersöt vit ribbad topp från ONLY med v-ringning och korta puffärmar. Sitter tajt över kroppen och har en stretchig känsla. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en fräsch look.
Vit topp - Vit ribbad topp från Only med v-ringning och korta puffärmar. Toppen har en smickrande passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Vit topp - "Litet" linne men mycket stretchigt och mjukt. Använt max 2 gånger så i nyskick 💗 supersött!
Vit topp - En vit topp som är använd fåtal gånger. Säljer för att den inte längre kommer till användning. Köpt från jeans bolaget för ca 400kr. Skriv vid intresse:)
Vit ribbad topp - Jättefin tröja som ej kommer till användning längre🙌🏻💕
Vit topp från ONLY - Säljer en söt vit topp från ONLY med knytning i midjan. Toppen har korta ärmar och ett diskret prickigt mönster. Perfekt för en avslappnad stil. Den är helt oanvänd och är i storlek 158 men passar utmärkt för en XXs också💞🫶🏻
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Vinröd topp med smala band - Snygg vinröd bustier topp med tunna axelband och formade kupor. Figurnära passform och croppad längd, perfekt att styla med höga jeans eller kjol. Enkel men trendig design som ger en cool vibe.
Korsett topp  - Svart snygg festtopp. Lite som en korsett. Jättesnygg och knappt använd ❤️❤️strl M men skulle säga den passar S bäst
Svart oneshoulder volangblus Vero Moda - Snygg svart oneshoulder blus från Vero Moda med flera lager volanger. Tillverkad i mjuk bomull och har en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och unik topp.
Topp - Jättefin topp från Zara
Silvrig topp från zara - Säljer men fina silver topp då jag har 2, jättebra och fint skick i st xs
Vit rutig korsett  - Fin korsett ifrån Zara i storlek S!
Svart vringad volangbody  - Så snygg svart vringad volangbody! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Topp från Nelly  - Super snygg och helt ny!!!