Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Vit topp
Vit topp  - 89 Vit topp  - 90 Vit topp  - 91

Vit topp

Storlek: S-M
Kategori: Toppar
Färg: Vit

180 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Super söt vit topp med lite spets mönster!🩷🩷

Gmes.Sellout
Gmes.Sellout
(12)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit topp - En fin vit fest topp med en corset och sedan knytning vid nacken och en dragkedja i ryggen😍⭐️Ord pris: 220kr, Nu: 119kr
Vit topp - Aldrig använd💥💥
Vit topp - Snygg vit topp som går runt halsen i ett fint mönster. Endast använt ett få antal gånger. Från hm❣️
Vit topp - Snygg vit ribbad topp med korta ärmar. Perfekt för en avslappnad sommarlook. Toppen har en tight passform och är gjord i ett bekvämt material som andas. Säljer då jag har många vita toppar!🥰🥰
Vit topp - Så söt slutsåld topp från shein💘Säljer då den är för stor för mig. Endast använd en gång. Den är ganska stor i storleken! Pris kan diskuteras vid snabb affär💗Har lagt ut samma annons med gratis frakt!
Vit topp - Jätte fin vit topp från stradivarius. Använd 1/2 gånger bara så helt i nyskick Köpt för två år sen så skulle inte tro att den finns kvar.💕💕
Vit topp - Som ny🤍
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Ljusblå volangblus från Zara Basic - Supersöt ljusblå blus från Zara Basic med v-ringning, volangdetaljer och lös passform. Blusen har korta, vida ärmar och rynkade sömmar i midjan som ger en flowy look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe. Säljs inte längre deflr högre pris liten defekt som syns på bild men försvinner i tvätt
Svart stickad volangtopp - Supersnygg svart topp med djup v-ringning och volangdetaljer. Är i stickat material och är i bra skick
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Vit volangbody ZARA - Säljer en vit blus med djup v-ringning och stora volangärmar. Toppen har en lös passform och är perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil. Passar till både jeans och kjol för en snygg look.
Randig peplum-linnetopp med knappar - Snygg randig linnetopp med knappar framtill och smala axelband💞pris kan diskuteras!
Champagnefärgad satinlinnetopp Zara - Snygg champagnefärgad linnetopp från Zara i glansig satin med tunna axelband och formade kupor. Nypris 379kr!
viral zara topp - viral spetstopp från zara, helt slutsåld💕💕 aldrig använd, prislapp kvar storlek L men passar mig som är en Small. Passar perfekt på mig med större kupstorlek men Small i kläder🙏🏻