Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit uringad topp - Jätte fin och skön uringad topp i skönt material. Den är helt oanvänd då jag inte fått någon användning av den💘
Uringad vit topp - uringad vit topp med spets och mönster från brandy melville. lite tecken av användning på spetsen då den är lite mörkare.  Även ett litet hål på ryggen, men inget man märker av särskilt mycket (sista bilden)
Vit u ringad topp  - En vit figurnära u ringad topp
Vit u-ringad långärmad topp - Jättesöt vit topp som aldrig är använd, dock har jag dragit av prislappen💞
Vit uringad tröja från Nelly - Jättefin💕💕💕
Vit uringad magtröja  - En jätte fin vit topp
Vit ribbad topp u ringad - Supersöt vit ribbad topp med korta ärmar och spetskant runt den djupa rundade halsringningen. Små diskreta hålmönster i tyget och en liten rosett framtill. Perfekt för dig som gillar romantiska och feminina detaljer. Den är lite missfärgad i armhålorna av deodorant men inget super synligt.
Vit top - Vit topp i nyskick🥰
Vit uringad top
Vit uringad top - 89

Vit uringad top

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Färg: Vit

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Här har vi en jätte snygg vit urringad top, stretch oxå den ser ganska smutsig ut på bilden men det var ganska dåligt ljus just då men den tvättas såklart innan jag skickar iväg 🩷🩷

Daniella Aguilar
Daniella Aguilar
(8)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Rutig korsett med spets - Supersöt korsett med svartvitt rutigt mönster med vita spetsdetaljer längs kuporna. Från H&M som ej säljs längre i storlek s/36.Justerbara svarta axelband och hakknäppning bak. Super gullig men passar tyvärr inte mig längre:/ Inte använt så många gånger och har inga synliga defekter. Pris kan diskuteras
Grå polotopp - superfin
Offshoulder spetstopp  - Så snygg svart Offshoulder spetstopp! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Vit blus med spets och puffärm - Supersöt vit blus med broderade blommor, v-ringning och spetskant. Puffiga korta ärmar och smockad midja som ger en fin siluett. Tillverkad i tunn bomull med volang nedtill. Perfekt till jeans eller kjol för en fräsch look. Man ser vilket möster det är tydligare på sista bilden!
Brun korsett-topp från Zara - Säljer en brun korsett-topp från Zara med breda axelband och en snygg silverfärgad dragkedja framtill. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Vit ribbad kofta från Gina Tricot - Snygg vit kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringad hals, storlek S. Den är aldrig använd och har fortfarande alla lappar kvar.💗 helt slutsålt!