Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sommartopp - Säljer denna otroligt fina topp från zara!! Tyvärr kommer den inte till användning och är i nyskick. Stl S men skulle säga att den passar xs också. Perfekt till sommaren! 79kr plus frakt (pris går att diskuteras)
Sommartopp - Supergullig topp perfekt till våren och sommaren 💞 Bara att skriva vid eventuella frågor🤗
Sommartopp - Vit fin sommartopp från shein med dragkedja bak! Storlek S, Fint skick
Sommartopp - En superfin sommartopp med offshoulder och snygga broderidetaljer  Frakt tillkommer
Sommartopp - Vit ribbad topp med puffärm från & other stories men säljs inte längre
Sommartopp - Jättefin topp, passar perfekt nu till sommaren. Kommer ej till användning och är i jättebra skick!! Storlek xs men passar en s också då de är så stretchigt material!!
Sommartopp - Söt sommartopp från zara!🌸 topp med broderier på ifrån zara. Storlek XS. Använd några gånger, väldigt bra skick!💗
ella005
ella005
Sommartopp
Sommartopp - 89 Sommartopp - 90 Sommartopp - 91

Sommartopp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Vit

260 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jättefina toppen☀️ aldrig använd!

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Champagnefärgad omlott blus med knyt - Säljer en champagnefärgad halterneck blus i glansigt satinmaterial. Toppen har hög hals, är ärmlös och har ett brett knytband i midjan som ger en snygg siluett. Passar Även S❣️
Svart spetsbody hm - Supersnygg svart body med spetsdetaljer och meshpaneler. V-ringad framtill med tunna axelband och högt skurna ben. Spetsen har ett elegant mönster som ger en lyxig känsla.
Zara Korsett Topp - Gingnam Rosett Korsett Topp  🌸 Hög Kvalite & Tjockt Material  💐 Smickrande på kroppen 🪷 Dyr look 🌷 Väldigt speciellt plagg 🪻 XS men passar S också 🌺 Oanvänd & Som ny  Väldigt fint pinterest plagg, säljer endast för att jag bara använder långärmat!
Populär body med cut out - Assssnygg body från new yorker, amisu! Kommer inte till användning längre❣️
Zara Topp - Vit Zara Topp med Blommor i storlek XS!! Fint skick förutom lite smått nopprig nertill som man kan se på den andra bilden. Inte jag på bilderna💗
Vit blus med knappar - Söt topp från Gina andvänd 1 gång
Beige stickad offshoulder topp - Säljer en supermysig beige stickad topp från design by si
Zara topp - Ljusblå zara topp som inte säljs längre i storlek XS, säljer för att den inte passade mig. Det är lite dåligt ljus på bilderna men jag kan skicka bättre om de önskas💞