Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 topp med volanger - En jättefin beige topp från mango! Perfekt till sommaren. (Nypris 300)
Volang topp - Så söt volang topp från mango🌸
Volang topp  - Fin topp med söta volanger i midja och ärm!! Skriv privat till mig för fler bilder eller frågor ☺️💕💕
Topp med volang  - Supersöt topp med prickigt motiv och volang detaljer😍🥹säljer då den itne kommer till användning längre!💕
Topp med volang - Säljer den här jätte fina toppen från gina tricot i storlek XS. Söt volang på och jätte fint skick 💕
Topp med volanger  - Topp från mango med volanger!! Står ej storlek men sitter som en xs/s
Volang topp  - Passar typ alla storlekar då man kan justera banden som man vill ha dom
Volang topp - Volang topp i storlek S från zara som är slutsåld som säljs för 350kr
Volang topp
Volang topp - 89

Volang topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Mango
Färg: Beige

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

!!!Lånad bild!!! Säljer denna topp som ursprungligen är ifrån mango men som jag köpt här på plick för ungefär 2 månader sen💗✨Endast använd 1 gång av mig! ⚠️Tryck ej på köp utan att höra av dig⚠️

Irmelie Kling
Irmelie Kling
(23)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Offshoulder spetstopp  - Så snygg svart Offshoulder spetstopp! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Rutig korsett med spets - Supersöt korsett med svartvitt rutigt mönster med vita spetsdetaljer längs kuporna. Från H&M som ej säljs längre i storlek s/36.Justerbara svarta axelband och hakknäppning bak. Super gullig men passar tyvärr inte mig längre:/ Inte använt så många gånger och har inga synliga defekter. Pris kan diskuteras
Vit ribbad kofta från Gina Tricot - Snygg vit kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringad hals, storlek S. Den är aldrig använd och har fortfarande alla lappar kvar.💗 helt slutsålt!
Grå polotopp - superfin
Vit blus med spets och puffärm - Supersöt vit blus med broderade blommor, v-ringning och spetskant. Puffiga korta ärmar och smockad midja som ger en fin siluett. Tillverkad i tunn bomull med volang nedtill. Perfekt till jeans eller kjol för en fräsch look. Man ser vilket möster det är tydligare på sista bilden!
Brun korsett-topp från Zara - Säljer en brun korsett-topp från Zara med breda axelband och en snygg silverfärgad dragkedja framtill. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Randig blåvit topp med knappar från brandy melville  - Säljer en slim, kortärmad topp med blåvita ränder och rundad halsringning. Toppen har fem vita knappar framtill och är gjord i mjuk bomull. Perfekt till jeans och enkel att styla för olika tillfällen. Storleken är XS