Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön tröja - Gullig sommartopp köpt på hm
Grön tröja  - Grön långärmad tröja från Gina med cutout.
Grön tröja - Jätte söt grön tröja med knappar. I storlek XS/S. I väldigt fint skick.
Grön tröja  - Jätteskön tröja som knappast använt, säljs inte längre, perfekt för alla tillfällen!💕
Grön tröja  - En grön topp från shein i storlek S, säljer då jag inte kommer till användning av den. Använt ett fåtal gånger, ser ut som ny.
Grön tröja  - Så fin tröja från Zara. Älskar färgen och passformen
Grön tröja  - En jättefin grön tröja med detaljer i ett jättefint skick
grön tröja - från shein skims dupe
sassi
sassi
Grön tröja
Grön tröja  - 89 Grön tröja  - 90

Grön tröja

Storlek: S
Kategori: Toppar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättecool grön tröja. Köpt av min kompis här på plick och det är även hennes bilder. Den är i super fint skick! Bud: 130 + frakt💕👍🏽

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Ljusrosa bandeau tubtopp med volang -  Säljer denna jättefina topp från H &M kommer tyvärr inte till användning för mig!! Tubtop som har dragkedja på ryggen
Svart satin topp - Supersöt linne från hm. Superbra skick! Helt slutsålt, perfekt till fest🫶🏻
Svart tight topp med rund hals - En svart, tight topp med korta ärmar och rund, djup ringning. Sitter figurnära och är enkel att matcha med olika outfits. Troligen i bomull eller polyester för en stretchig känsla. Perfekt basplagg för garderoben.
Svart bolerotopp med bälte - Cool svart bolerotopp med breda axlar och ett snyggt bälte med metallspänne framtill. Toppen är ärmlös och har en croppad passform
Grå topp med knyt från Zara - Säljer en grå topp från Zara med snygg knytning i sidan. Toppen har en enkel, rak passform och är ärmlös med rund halsringning. Perfekt för en chill och stilren look. Materialet känns mjukt och bekvämt mot huden.