Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Tröja/ topp
Tröja/ topp - 89

Tröja/ topp

Storlek: XS/ 34
Kategori: Toppar

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin tröja från SHEIN. Bra kvalitet och jätte skönt material. Säljer då den inte kommer till användning.

Alice Johansson
Alice Johansson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja/ topp  - Storlek L/M pris 199kr
Topp/tröja - Hej, säljer en svart festlig topp som har Volanger bara på framsidan och inte baksidan. Kontakta mig om du vill ha fler bilder på den eller om du är intresserad!
Topp/tröja  - Har denna toppen från shein i färgen svart och rosa i samma model(för bilder är det bara att fråga) säljer båda för 100kr en för 60. jättebra skick +fri frakt
Tröja / Topp - Svart ribbad tröja / topp med några knappar längs upp, stretchigt material och sött mönster! Lite Elena Gilbert vibes. 🤍 Köpt på VeroModa
Tröja/topp - Jätte söt blå topp som jag verkligen älskar men den e för rak så jag har aldrig använt den så det är därför den säljs❤️ vid frågor eller fler bilder tveka inte på o höra av dig❤️
Topp/tröja  - Säljer denna tröja i storlek S. Aldrig använd. Frakt ingår i priset.
Ribbab topp/tröja  - En så fin och skön ribbad tröja/topp i storlek xl
Offsholuder tröja/topp - Offshoulder tröja/topp  I fint skick Passar xs-m Såååå fin❤️
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Blå jeanskorsett med knappar - Säljer en blå korsettopp i denim med framknäppning, dekorativa bröstfickor och råa, fransiga kanter nertill. Toppen har markerade sömmar och en croppad passform som ger en edgy och trendig look. Perfekt för dig som gillar statement-plagg.
Gul topp med knytband från Zara - Supersöt ljusgul topp från Zara med breda axelband som knyts till rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt för att addera färg till din outfit!
Zara mjuk topp med knut - Säljer då den inte kommer till användning. Första bilden är lånad!
Svart prickig linnetopp med spets - Linne från brandy. OBS!!! Har två knappar inte 4 som på bilden. Har även liten fläck men syns inte
Ljusblå långärmad topp Intimissimi - Superskön ljusblå långärmad topp från Intimissimi i en tunn och mjuk mix med kashmir. Enkel och stilren design med rund halsringning, perfekt att styla till jeans eller kjol.
Vringad volangtopp - Såå snygg vringad vit volangtopp!! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
vintage bebe babydoll spetslinne  - söt 🩷på lappen står M, passar 36/38
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer