Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Toppar
Toppar - 89

Toppar

Storlek: XS/S
Kategori: Toppar
Färg: Beige

45 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lite olika toppar. 45kr styck eller alla 5 för 200kr! Storlekar XS/S. Skriv för fler bilder🤍

louisehard
louisehard
(20)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Topp - Populär beige topp i speciellt material, så snygg och perfekt t sommarn!🐆🐆
Topp S-M - Storlek S men funkar till M också. Glittrig från SALT
Topp  - Beige topp som aldrig är använd
Topp - Fin topp använda 1 gång nypris 800kr!
Topp - En jättefin Gina tricot topp mycket populär och användning en gång.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Off shoulder rosa volangtopp - Så snygg och trendig offshoulder rosa volangtopp, perfekt i sommar! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Brun prickig korsettopp - Säljer denna fina topp, vet ej märke! Hör av er vid frågor!!!
Svart ärmlös halterneck topp - Snygg svart halterneck topp med hög hals och figurnära passform. Toppen är ärmlös och har en stilren, minimalistisk look som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära hela dagen.
Vit blus - Super fin vit blus köpt i Thailand. Extra tyg vit bröstet så man inte ser igenom:) skulle säga storlek att den är i xs💕💕💕💕💕💕
Vit prickig topp - Säljer en vit croppad linnetopp med svarta prickar och tunna axelband. Toppen har en lätt draperad urringning och är figurnära i modellen. Perfekt för dig som gillar en lekfull och trendig stil. Har behövt sytt om spännet pga tidigare ägare och det vart lite snurrigt, men går att sprätta upp och sy om om man vill.
Rosa linne med volanger - Säljer ett rosa linne med volanger, köpt på New Yorker! Säljer då jag inte använder lönhre