Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Rosa crop top
Rosa crop top - 89 Rosa crop top - 90 Rosa crop top - 91

Rosa crop top

Storlek: XS - S
Kategori: Toppar
Färg: Rosa

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin crop top med två små fläckar men de syns inte om man inte kollar!

Matilda
Matilda
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa crop top - Säljs då den ej används.
Rosa crop top  - Köpt från zara, använt få tal gånger skriv för flera bilder
Rosa crop top - Korallrosa magtröja med små volanger längs kanten.  I mycket bra skick, endast använd ett fåtal gånger!
Rosa crop top med knytdetalj - Superfin långärmad topp i bra skick!
Rosa crop top med knytdetalj - Superfin topp, i bra skick!
Rosa crop top - Rosa ribbad crop top från H&M i storlek XS. Använd fåtal gånger, något tunnare tyg, töjbar.
Rosa crop top - Gullig o liten crop i rosa, ny och alldrig använd. Den är väldigt bekväm och gjord med finare tyg, är liksom inte genomskinlig
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart hm body  - Slutsåld och eftertraktad body från Hm i storlek S som formar kroppen så fint!!! Bodyn har justerbara band, kupor i brösten, justerbara knappar, är stretchig och kan bäras med eller utan bh under!!! 😍 NYSKICK
Beige spetslinnetopp med tunna band - Söt ljus ros linnetopp med tunna axelband och fina spetsdetaljer längs bysten och under bysten. Toppen har ett lätt transparent tyg med broderade blommor och en luftig passform. Perfekt för varma dagar eller lager på lager.
Svartvit satinlinnetopp med knytband - Snygg svartvit linnetopp i satin med breda axelband och dekorativt knytband i ryggen. Toppen passar perfekt till både jeans och kjol. Materialet ger en lyxig känsla och lätt glans.
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Zara topp - Säljer denna superfina Zara topp! Den är knappt använd o köpt för några år sedan!
Festtopp - Såå snygg!
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!
Vit omlottopp med volang från Ginatricot  - Säljer en vit omlottopp från Ginatricot med lång ärm och v-ringning. Toppen har ett vågigt strukturmönster och volangdetalj framtill. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look💕💕