Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Bandeu topp
Bandeu topp - 89

Bandeu topp

Storlek: XS-S
Kategori: Toppar
Märke:
Färg: Blå

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Egen sydd bandeu topp, tyger är inte jätte stretchigt men funkar bra ändå🫶

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Virkad tröja❤️ - Säljer en handgjord virkad tröja❤️ jätte fin nu till hösten❤️
Off shoulder tröja - off shoulder tröja i storlek XS men skulle säga S. Har sytt upp den längs ner då jag tyckte att den var för lång🫶
Stickad tröja - Snygg stickad tröja, det står ingen storlek men skulle säga S💓
Kofta  - Kofta med rosett💓
Tommy hilfiger tröja - Tunn stickad Tommy hilfiger tröja i stolek M men passar S💓
Virkad topp❤️ - Säljer min handgjorda virkade topp❤️  kontakta i dm vid intresse💯
Röd spets topp - Jätte fin röd spets topp. Den 3dje bilden är inte min men toppen sitter ungefär sådär
Spets topp - Jättefin spets topp i storlek S/XS. Den är mog från början ifrån zara men jag har sytt om halsformen. Vi kan prata ol priset vid snabb affär
Ljusrosa omlottblus med volang - Supersöt ljusrosa blus i satinliknande material med omlott och volangdetalj framtill. Blusen är ärmlös och har en feminin v-ringning. Perfekt för dig som gillar en romantisk och chic stil. Stängs med dragkedja i ryggen. Omsydd från byxdress till topp av mig❤️XS-S
Blommig tubtopp från Fishbone - Supersöt tubtopp från Fishbone i ljusgul med små rosa och vinröda blommor. Toppen har knappar framtill och broderade detaljer som ger en romantisk vibe. Perfekt till jeans eller kjol för en somrig look.
Liknande annonser
Visa alla
Bandeu topp - Sååå snygg topp från Zara! Använd en gång😇🥰
Bandeu toppar  - Tre stycken bandeu toppar från NA-KD. En vit i storleken S, en svart i XS & en beige i XS. Säljer alla i ett paket för 100kr.   Den vita toppen har en liten färgfläck på sig vid ena sidan.
Bandeu topp  - säljer denna svarta bandeu toppen med volang längst ned då den ej kommer till användning 💕
bandeu topp med slits - slits på sidorna, köpte på plick för 350kr men den va för liten tyvärr💕
Svart bandeu topp  - Säljer denna svarta bandeu topp från hm storlek S använd 1 gång
Bandeu topp från bikbok - Supersöt bandeu topp, storlek S🤍
Fortsätt i appen →