Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Ljuslila offshoulder topp med knut
Ljuslila offshoulder topp med knut - 0 Ljuslila offshoulder topp med knut - 1 Ljuslila offshoulder topp med knut - 2

Ljuslila offshoulder topp med knut

Storlek: 36
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Lila
Skick: Mycket bra skick

45 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Trendig ljuslila offshoulder topp med lång ärm och snygg knutdetalj vid halsen. Toppens material är mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm och smickrande. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik och stilren look.

Tiba
Tiba
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljuslila offshoulder topp - Säljer en söt ljuslila offshoulder topp med långa ärmar och smockdetaljer. Toppen har en volangkant nedtill och knytband i ryggen. Perfekt för vår och sommar!
Ljuslila offshoulder topp  - Supersnygg ljuslila, croppad offshoulder topp från Clockhouse i storlek XS. Toppen har långa ärmar och en bred kant upptill som ger en clean och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Ljuslila offshoulder topp - Säljer en stilren ljuslila offshoulder topp med ribbad struktur. Toppen har långa ärmar och en smickrande passform som framhäver axlarna. Perfekt inför sommaren!!
Ljuslila topp från Zara - Säljer en ljuslila topp från Zara. Superskönt material, jätte mjukt och skönt💌sparsamt använd och fint sick! 🍸färgen är ljuslila/rosa aktig. Den är i storlek L men passar mer M-XS eftersom att den är väldigt liten i storleken 😚
Ljuslila topp - Basic kortare t-shirt i rejälare tyg. Sitter bra på mig med S/M Frakt tillkommer på 58kr 🫶🏻
Ljuslila kortärmad topp - Säljer en enkel och stilren ljuslila topp med korta ärmar. Toppen har en rund halsringning och är gjord i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill look.
Ljuslila offshoulder tubtopp - Säljer en ljuslila tubtopp med offshoulder-design. Toppen är tight och har en mjuk, stretchig passform som sitter snyggt över axlarna. Perfekt för dig som gillar en enkel men trendig look med en feminin touch.
Ljuslila croppad topp från Zara - Supersöt ljuslila croppad topp från Zara med ribbad rund halsringning och korta ärmar. Säljer då den inte kommer till användning
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Offshoulder topp  - Så fin topp i strl XS🩷
Randig korsettopp med knappar - Snygg randig korsettopp med smala axelband och knappar framtill. Jätte fin till sommaren o våren men är lite sönder vid banden men igen som man ser eller som man märker av❤️❤️
Dfyne impact strappy longline top - Dfyne impact top med halterneck, aldrig använd och säljer då den var för stor🩷 Färgen midnight black och med uttagbara kupor, storlek small🩷 Kvitto och originalförpackning finns
Kombinerad topp m. Spets - Beige kombinerad topp
Svart bandeau topp v-ringning - Snygg svart bandeau tubtopp med djup v-ringning och figurnära passform. Toppen är ärmlös och har en stilren look som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet känns mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Den är från Bikbok i strl xs men passar mig med S
Vit oneshoulder topp med volang - Säljer en superfin vit oneshoulder topp med stora volanger och broderade detaljer. Toppen är ärmlös och har en romantisk känsla med sin luftiga passform och broderade spetsmönster. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra!
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer