Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit smockad topp från H&M  - Säljer en vit topp från H&M  i storlek M. Toppen har smockad front och baksida som ger en snygg struktur och sitter skönt. Långa ärmar och rund halsringning. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Smockad topp - Säljer den eftertraktade smockade toppen från Hm!! Mycket bra skick, vid frågor skriv!!💗
Smockad topp H&M - Supersnygg, helt slutsåld, röd tröja från H&M i storlek S. Den är helt oanvänd med lappen kvar, och säljs pga att den inte kommer till användning!❤️
smockad topp - fin smockad topp från hm som endast är använd något antal gånger😊❤️
Vit smockad topp - Snygg vit smockad topp från hm! Använd en gång
Vit smockad topp  - Säljer en söt vit topp som är väldigt populär och som inte säljs längre.
Vit smockad topp från Divided H&M - Säljer en vit smockad topp från Divided H&M. Aldrig använd är i storlek M.
Röd topp med smock från H&M - Säljer en röd topp från H&M med korta ärmar och rund hals. Toppen har smockad midja som ger en snygg form och lätt volang nertill. Perfekt för dig som gillar färg och vill ha en enkel men trendig look.
Smockad topp H&M
Smockad topp H&M - 89 Smockad topp H&M - 90 Smockad topp H&M - 91

Smockad topp H&M

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej! Säljer nu denna superpopulära toppen från hm. ALDRIG ANVÄND. I nyskick.

Mirjam
Mirjam
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Söt topp - Super fin  rutig linnetopp från ett märke som heter Saton men den är köpt på en vintagebutik i Italien. Toppen passar både till våren och sommaren men även till fest!  Tyvärr är storlekslapp avklippt men toppen sitter som en xs/s! Tveka inte på att höra av er vid funderingar eller diskussion kring pris!💞
Väska - Supersnygg exklusiv svart handväska i skinn från märket Vezzano med silver detaljer. Vintage, sparsamt använd och i toppenskick.  Tar emot bud!😊😊
Zara jeans - Vintage Zara jeans. Flared passform. Toppenskick för att vara från en sån gammal kollektion. OBS. Storlek 40 men mycket mindre!!! Passar 36-38!
Svart handväska med nitar från Zadig & Voltaire - Cool svart handväska i skinn från Zadig & Voltaire med silverfärgade nitar och dragkedja upptill. Väskan har dubbla handtag och nitar. Rymlig och stor
Liknande annonser
Visa alla